| DanyelFSN1 a întrebat:

Sall TPU, vreau sa-mi spuneti si mie cum sa-mi petrec o zi frumoasa cu iubita? CV romandic, deosebit.Cel mai bun raspuns are Fundita love struck.M adresez mai mult fetelor in genul asta de intreabre.

Răspuns Câştigător
| fetitzabunasinebuna a răspuns:

Buna. Pt a petrece o zi de neuitat cu iubita trebuie sa fi CREATIV.happy, ceva ce o va da gata. In primul rand. flori. Florile e un bun inceput., apoi inchiriezi un film super frumos, de dragoste, sau horror, sau puteti merge la film la cinematograf, cel mai bine e la cinematograf, apoi mergeti luati masa, acasa sau la restaurant, si in cele din urma terminati ziua imbratisati in pat, sa cine stie. poate fecati si ceva frumos. Bft. sa ne zici cum tia merss :*

| DanyelFSN1 explică (pentru fetitzabunasinebuna):

Mersi frumos love struck. pupicilove strucklove strucklove struck:X

| fetitzabunasinebuna a răspuns (pentru DanyelFSN1):

Ms de funda. cu placere :*:*:* te-am pupath :*

4 răspunsuri:
| Metempsihoza a răspuns:

Ti-as sugera o plimbare lunga intr-un parca, mancari acolo o inghetata, hraniti porumbeii chestii din astea... nu ai prea dat detalii despre firea fetei

| dnbdiaa a răspuns:

Unei fete ii place mereu sa fie luata prin surprindere.smug daca te ai gandit vreodata sa ii faci cadou ceva mic, semnificativ, ar cam trebui. fa i complimente, las o sa se joace cu tine, jucati va impreuna, cheamo acasa si uitati va la un film, un suc, popcorn, iar daca ai putea sa aranjezi camera cat mai romantic ar fi perfect. la sfarsit daca va simtiti bine, cine stie, poate o sa va simtit si mai bine:d [am spus ceea ce mi ar place mie] :*