| ReFr3Sh a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva:daca-mi place mult de o fata din clasa de la mine ce sa-i zic si vreau sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu stiu cum ma ajuta cineva va roog mult... dau fundita pe cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Rares2594 a răspuns:

Pai.uite asa,vorbesti cu ea pe mess,o chemi in oras,ii spui usor ce parere are despre tine,fa-o sa rada,ma refer glume etc,uitate in ochii ei cand vorbesti, incearca sa nu te balbai, sa nu te rusinezi.sa se simta bine, protejata de tine si incearca sa nu faci prea multe fite... sper sa iti fi-e de folos! Succes!

1 răspuns:
| ioanabanana99 a răspuns:

Pai cheamo intr.o zi la un suc cii intreab-o. sper sa iti fie de folos raspunsul