| GiiaaBăă a întrebat:

love struck Cine stie cum pot sa fac credite pe IMVU in afara de myyearbook, aia cu invitatiile, cainele si Earn Credits? Adica... un hack ceva big grin Nu stiu. Cine are hack sa imi lase id lui puppy dog eyes si sa mi-l dea si mie sau sa imi faca el creditee puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes Va rooog chiar am nevoie de creditee! IN AFARA DE METODELE MENTIONATE MAI SUS. Cu invitatii nu mai merge... si nu stiu de ce. FunditsSaa :X P. S: scuzati categoriaa :p

17 răspunsuri:
| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns:

Salutare mai nou sa ''descoperit'' acel mod cu ''myyearboo''
1. Creaza un cont nou pe imvu care sa aive intre 2500/1500 de credite.
2. Logheazate pe el dp care poti inchide imvu
3. du-te pe pagina ta de my yearbook acolo dai la exchange curency la ''avatar-name'' pui numele contului de n00b si parola bineinteles
4. dai conect, de 2 ori asa acum iti apare acea fereastra in care pui suma pe care sa o transferi tu dai clic pe sageata accea rosie si o intorci spre my yearbook adica vei transf dp contul de n00b 500 de credite asta insemnannd pe my year book 1k nu dai inca sumbit copiezi linkul si mai deschizi inca 2 ferestre faci la fel si la acele ferestre dai sumbit
5. dupa ce ai terminat inchizi cele 2 ferestre sa-ti apara doar originalu ok apoi dai din noi pe ex curency si vei obesrva ca ai 30k dai din nou numai ca acum pui numele contului original si repeti procedura ca la cel de n00b numai ca nu trebuie sa inversezi sageata puppy dog eyes daca reusesti vei putea face 1500 de credit`s pe imvu asta se poate face doar odata la 24 de h asa fac eu credite momentan daca ai nelamuriri add buze.rullz si te voi ajuta Funda? :d

| GiiaaBăă explică (pentru Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994):

Poi... am mentionat in intrebare ca stiu sa fac credite cu myyearbook. Aaa si cum adica contul de N00b? Eu nu is noob pe imvu :X Alte metode stii?

| GiiaaBăă explică (pentru Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994):

Aaaaaaaa gata am inteless laughing Deci alte metode mai stii? puppy dog eyes

| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Numai asta o stiu si cea cu invitatiile si nu am spus ca esti n00b si te asigur ca nu sunt/exista hackuri! imvu este foarte complex si momentan nu a reusit nimeni sa faca un hack ce vezi pe youtube ori sunt executabile[ Cu un key loger care iti memoreaza parola ] ori tojani care iti nenorocesc pc`u

| Rina979 a răspuns (pentru Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994):

Merge doar de cateva ori, apoi nu mai merge sad

| Deni123 a răspuns:

HeiihappyAm hack pentru elehappyTe pot ajuta daca vrei.Id meu doolse.deny

| Bluegrayy a răspuns:

1. nu exista hackuri functionale.
2. Asa e romanul, nu reuseste sa faca ceva cinsitit si cauta imediat sa triseze. Ce sa mai zis...cu astfel de oameni imi e rusine ca fac parte din Romania.

| Violetuta a răspuns:

Hei daca m-ai putea ajuta si mi-ai spune cum pot face cu cainele credite te rog

| PιтιqααBăăă a răspuns:

Buna scumpo:), uite aici e un sit unde iti da credite gratis: http://freecr4imvu.weebly.com/
acum depinde ori da dela 10.000 puna la 50.000 ori dela 10.000 puna la 80.000 (credite) :) uite ce trebuie sa faci daca iti da dela 10.000 puna la 50.000 credite scrii numele dela imvu:) dupa parola si dupa emailul:) si dai choose one si selectezi acolo o varianta si la final dai submit. Daca iti apare dela 10.000 puna la 80.000 credite :) faci la fel dar este o casuta si trebuie sa scrii in ea de ex: 10.000 credits :).
Nu e fake;) daca crezi ca e fake fa-ti un cont nou si incearca pe ala:). Creditele vin in cateva zile 1, 2 sau poate sa vina in min. Sper ca te-am ajutat :):*.

| GiiaaBăă explică (pentru PιтιqααBăăă):

Eu am incercat asta acum un an si am asteptat 2 3 zile dar nu am primit nimic. Totusi, o sa incerc iar.

| GiiaaBăă explică (pentru PιтιqααBăăă):

Tie ti.a mers? puppy dog eyes:o

| PιтιqααBăăă a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Pai da dar am cerut 20.000 credite happy

| Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994 a răspuns (pentru PιтιqααBăăă):

Cine ti-ar da tie credite moca? laughing)) i-ar la faza ta cu '' poti incerca pe alt cont sa vezi '' m-am amuzat copios laughing Deaja te-ai dat de gol ca este un keylogger pe acel site care se '' implanteaza in pc '' @GiiaBaa Nu o asculta iti vei putea pierde si contul de imvu, si fb si YM! si Skype

| PιтιqααBăăă a răspuns (pentru Baiatu_Lu_Buze_Marius_1994):

Nu-i adevarat straight face nu-ti ia contul doar am incercat eu si multe altele pe imvu intrebare sa vezi

| Daliinda a răspuns:

Eu fac cu myyearbook 1500 p zi happy

| Pupusik a răspuns:

Creditele pe imvu in ziua de azi se fac foarte greuwinking....Eu fac cu myyearbook si mai fac si cu Peer Review in care trebuie sa dai voturi la cateva produse in imvu la fiecare vot iti va da cate 5 credite. Daca te intereseaza si vrei sa faci si tu laughing intra la free credits si apesi pe Review Products.Baftabatting eyelashes

| Elena_Cristina_1995_ce5h a răspuns:

Si eu vreau sa imi face si mie o jucatoare