| claudyupkz a întrebat:

Sallut TPU, scuzati categoria dar aceasta este cea mai vizualizata si am nevoie de un raspuns rapid.Am achizitionat o cartela frog si am activato.Am pus o extraoptiune cu min., mesaje si net, am facut setarile am oprit-repornit telefonul imi apare sus in stanga ecranului un E intr-un patrat albastru adica ce specifica reteaua dar inca nu imi merge nett-ul, mai poate dura ceva pana sa imi bage nett-ul sau e o defectiune?(telefonul este compatibil l-am gasit in lista de telefoane compatibile pentru webn wolk).

1 răspuns:
| Rower a răspuns:

Pai ca sa se activeze netu trebuie sa astepti 24 de ore asea mi s.a intamplat si mie.rolling on the floor)... Funda?big grin