| Mytzu a întrebat:

Sallz TPU
Cunosc o fata si pot sa spun chiar ca o iubesc dar cu timpul mi-am pierdut cumpatul pentru ea si nu am curaj cum sa ii spun ca o iubesc... ca vreau sa fim impreuna.
Ma puteti ajuta va rog :X
Dau funda :*:X

2 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Du-o intr-un loc unde sa fiti doar voi doi, intr-un restaurant, parc, si acolo marturisestei, ceva de genul: Am vrut sa te chem afara, si sa iti zic ce am pe suflet, am vrut sa zic de mult timp, dar mi-a fost frica de un refuz, si acum mi-am luat inima in dintii si as vrea sa iti zic ca ce port pentru tine e iubire, TE IUBESC, si nu mi-e frica sa ti-o zic, si o saruti pasional de calduros!
Bafta si Craciun Fericit!

| Blueberry10 a răspuns:

Nu e greu sa-ti exprimi sentimentele, si asta mai ales daca esti baiat, dar daca nu o faci nu ai de unde sa stii daca simte sau nu la fel asa ca incerca! Important e sa o spui sincer ptc altfel ar putea crede ca e o gluma sau asa ( ptc mai sunt specimene care fac astfel de glumitze). Incearca sa te aduni inainte, sa te gandesti cum sa o spui si sa prinzi curajul necesar.
Sper sa reusesti. Multa bafta!:*