| droid96 a întrebat:

Saltare! Am o problema legata de masturbare, mai exact cand ma masturbez fara sa ma uit la un film, trebuie sa ma fortez sa termin (dupa vreo 45 minute-1 ora). Insa ma termin foarte repede cand ma masturbez, privind un film porno. Ce pot sa fac sa nu ma gat atat de repede cand ma uit la filme?

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Inseamna pur si simplu ca ai o imaginatie foarte proasta si-ti trebuie o stimulare vizuala (cel putin) satisfacatoare. Problema e ridicola, ce sa spun...priveste si tu un film porno prost.

| RAY a răspuns:

E logic man fi atent sunetul oprgasmului nu stiu cum declanseaza orgasmul doar sunetul nu uita si de viziual nu e ca real dar creierul nostru primitiv crede ca te uiti la una real el nu stie de tehnologia asta dinprezent, fara audio/viziual e mult mai greu desigur

| Cricutz a răspuns:

Uita-te la filme proaste