| Chocoleata a întrebat:

Salu TPU! Sunt distrusa. Cea mai buna prietena pleaca in Bucuresti. Nu pot sa imi imaginez cum o sa rezist fara ea. M-a ajutat foarte mult si m-a sprijinit intotdeauna. Desi o sa vorbim pe mess si la telefon, distanta si dorul isi vor spune cuvantul si, inevitabil, ne vom uita. Dar eu nu vreau asta, nu vreau sa o pierd! Ea a primit o oferta la o scoala sau ceva de genu si chiar vrea sa mearga... dar eu nu prea. Nu vreau sa ii arat ce distrusa sunt pentru ca nu mi-as ierta-o daca ar da cu piciorul sansei pe care a primit-o din cauza mea. Nu incape in discutie sa o conving sa nu plece! Vreau sa fie fericita, dar eu nu o sa pot fi! Deja plang incontinuu si mi-e dor de ea mereu iar cand ma gandesc ca probabil nu o voi mai vedea vreodata ma distruge. Suntem prietene bune, ne ajutam reciproc! Nu vreau sa o pierd! Ce sa fac sa-mi alin macar putin durerea?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu mai fii trista gandeste-te la lucruri care iti provoaca o stare de bucurie si daca pleaca in viitor o sa va vedeti doar e trenul si va mai vizitati din cand in cand.

| NickiMinaj a răspuns:

Renunta la conceptul de "Cea mai buna prietena", nu exista. gaseste alte persoane cu care sa iesi si sa vorbestiwinking

| Chocoleata explică (pentru NickiMinaj):

Sfat mai aiurea nu am vazut

| condemnedAntagonist a răspuns:

Vorbeste cu ea si lamuriti anumite lucruri, eu am patit ceva groaznic cu mai multe prietene de ale mele, le iubeam ff mult dar nu neam mai vazut niciodata, nu vrei sa treci prin asta eu in fiecare zi plang dupa ele, opresteo!