| Andrei2000000001 a întrebat:

Saluare TPU, am facut dragoste cu prietena mea protejat iar in mijlocul actului sexual prezervativul s-a rupt, de atunci nu am mai introdus penisul in vagin, se poate ca ea sa ramana insarcinata? Mentionez ca ea era dupa ciclu. Va rog ajutor.

3 răspunsuri:
| DevilRock a răspuns:

Sunt șanse atâta timp cât s-a rupt prezervativul.

| Andrei2000000001 explică:

Mentionez ca prezervativul nu s-a rupt cand o faceam, in timp ce voiam sa o bag am "ratat" si s-a rupt si am vazut imediat si nu am mai bagat o deloc de atunci + ca stiu ca dupa ciclu nu esti fertila, mai multe raspunsuri va rog?

| Anonim2314S a răspuns (pentru Andrei2000000001):

Nici tu nu stii ce spui. Ba spui ca in mijlocul actului sexual s-a rupt prezervativul, ba spui ca s-a rupt, dar nu aveati contact sexual. Dacaa nu ati avut contact sexual, nu sunt sanse. Ea are ciclu menstrual regulat? Doar daca e regulat, atunci in saptamana dupa ciclu e perioada cu sanse reduse de a ramane insarcinata