| GangsterQuinn a întrebat:

70% dintre fetele cu, care încep o conversație, răspund ca au prieten. Aproximativ jumătate dintre acestea NU au. Chiar nu înțeleg de ce ar minți cineva ca are partener când de fapt nu are. Ce părere aveți, se cred mai speciale? Nu vor sa încerce relații? Chiar dacă, sa ziceam, ca as fi urât, de ce sa îmi răspundă pe față, adică adevărul? Mulțumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pai le este rusine sa spuna pe fata cum spui tu.Majoritatea asa fac, se uita cum arata persoana si daca le place spune vai nu am iubit chiar daca ar avea laughing daca nu le placi spun vai dar am iubit is si mariatta deja laughing Femeile da asa se cred cum spui tu mai speciale, cel putin cele din RO nu mai zic de romancele plecate pe afara, se cred mamri printese desi ele is vai mama lor.Deci pe bune femeile romance au niste pareri f bune despre ele, cauta numai barbati sarate f bine si daca s-ar putea si plini de bani. Daca asta li se da sa vada de cand sunt mici ele asta viseaza, viseaza sa ajunga asistente la tv adica cur&e ca alea asta sunt, toate romancele asta viseaza sa fim seriosi.Mai sunt si unele mai de treaba dar alea sunt luate deja de altii.Ele vor sa incerce relatii dar cum am spus cu barbati mortali fatali laughing sau daca ai ceva cas, urda laughing ceva bmw-uri masini suprate, nu mai conteaza cum arati, banu vorbeste.Asa sunt majoritatea femeilor din RO, dupa asta se uita.Ca mai e una ratacita aia nu se mai pune.laughing

| GangsterQuinn explică (pentru relian):

Asa este, mulțumesc de răspuns, problema la mine e ca am încercat și cu fete străine, nu zic ca nu a ai mers, dar un mare procent dintre ele intervin, direct, cu replica "Am prieten, scuze", deși, la unele sunt 100% convins ca nici măcar un sărut n-au primit în viata lor, ce sa mai... Deci, fii liniștit ca nu doar româncele sunt așa.

| GangsterQuinn explică (pentru GangsterQuinn):

Și*.
***!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu te plac poate si de asta sau poate nu vor o conversatie cu tine, fetele simt cand esti disperat dupa sex, ele toata ziua primesc cereri de astea si se cam plictisesc de ele, pana nu dau peste unu care sa prezinte interse va continua sa spuna asta

| GangsterQuinn explică:

Zicem*
De ce sa NU îmi răspundă pe față?
Scuzați greșelile.