| Mari020304060y a întrebat:

Salut,am aproape 18 ani si penisul meu are lungimea de 11 cm.
Cum să îl fac să crească?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Va trebui sa te multumesti cu ce ai. Mananci cam mult fast-food.

| Mari020304060y explică (pentru darrio2007):

Ce ar trebui să mănânc?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar de crescut la varsta asta nu mai are cum, ca si-a incetat cresterea la 16 ani, iar creme, pomezi si descantece, nu functioneaza.
Singura solutie este operatia chirurgicala de marire a penisului, posibila numai pentru 2-3 cm, dar cu sanse foarte mari sa ramai impotent, daca nu reuseste (sansele sunt de doar 50%).

| corbulalbrosu a răspuns:

Singura/unica posibilitate de a mari lungimea penisului la varsta ta, l-ar putea reprezenta un... prelungitor. Din nefericire pana in prezent nimeni nu s-a gandit sa fabrice/produca asa ceva. Fiindca efectiv nu exista nicio posibilitate ca dimensiunea atat in lungime cat si in grosime a penisul sa poata fi modificata, esti in situatia in care trebuie sa-ti insusesti tehnici de folosire a limbii, a buzelor si a degetelor. Succes. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Acum nu ai ce face ca sa-ti lungesti penisul. Lasa-l asa. Poate gasesti o fata care te vrea si asa, cu scula mica.

| Sofer a răspuns:

Lasă-l asa. Te mulțumești cu atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine, dar nu ai ce face!

| Bruno92 a răspuns:

Nu merge decât cu faloplastie îl moștenești genetic pe tatăl tău

| Mari020304060y explică (pentru Bruno92):

Tata nu are problema asta