| phil1 a întrebat:

Salut,acum cateva zile m-am plimbat prin oras si am vazut-o pe fata de care imi place in statie si am oprit si i-am zis sa urce a ramas putin blocata cateva sec se gandea si pana la urma a urcat desi nu ma cunoaste nu e normal sa te urci in masina la straini. si dupa ne-am plimbat m-a intrebat multe lucruri ma privea destul de des in timp ce conduceam. dupa ne-am cunoscut si i-am cerut numarul si nu a vrut sa mi-l dea, si azi m-am intalnit cu ea in oras si iar mam oferit s-o duc acasa si a acceptat si am vobrit destul de mult. si iar i-am cerut numarul si na vrut sa mi-l dea o zis sa mai astept wft.ce credeti e interesata de mine sau doar se joaca cu mine?

9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

E interesata de tine, dar este prevazatoare, mai ales ca ai abordat-o asa de direct. Las-o sa te cunoasca mai bine, sa vada ca nu esti genul de baiat tupeist care agata orice fete doar pentru o partida, si apoi sterge pe jos cu ele, si apoi va avea destula incredere ca sa ajungeti mai departe.
Intreab-o despre familia ei, spune-i si tu detalii despre familia ta, cauta sa va cunoasteti mai bine, sa vada ca esti serios.

| cristimihailov a răspuns:

De ce nu traiesti momentul ca ea?
Poate asta este si interesant.

O sa aflii in curand daca este cu cineva sau nu, daca poate sa vorbeasca sau nu, tu ai grija sa vii la intalniri fara intarzieri. Sa fii un moment de siguranta in viata ei.

Răspuns utilizator avertizat
| PeFuga a răspuns:

O cursa gratis pentru ea, e usor de inteles de ce a urcat laughing Macar ai aflat cum o cheama?

| Ezeru a răspuns:

O fata care te place nici nu mai sta pe ganduri iti da numarul imediat.
Probabil se joaca cu tine.

| Psihedelic777 a răspuns:

Fetele astealaughing Pai...cand o mai vezi, spune-i ca o placi(dar intr-un mod dragut si subtil), apoi cere-i o intalnire sau numarul de telefon. Daca te place sigur v-a accepta.Baftahappy

| robi1990 a răspuns:

Pai ea vrea sa ajunga mai repede acasa si gratis, poate a treia oara iti da numarulwinking

| Waffen18 a răspuns:

Pai eu in mintea mea ma gandesc deja ca profita de tine, dar eu zic sa mai incerci ( dar sa nu fii insistent ) si vezi ce se intampla, merita sa incerci

| For3st1 a răspuns:

Scoate-o in oras, afla mai mult despre ea, dupa ar trebui sa ti-l dea.Ai luat-o prea direct, ce sa mai zica fata laughing