| killjaden a întrebat:

Salut.Acum cateva zile o tipa mi-a facut un oral cu prezervativ dar ma cam atingea cu dintii. Dupa am observat o mica pata rosie pe capul penisului dar prezervativul nu se rupsese.Credeti ca ma poate rani fara ca prezervativul sa se rupa?

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur a facut mici rupturi, invizibile cu ochiul liber in prezervativ. Deci protectia lui a fost zero (ma refer la transmiterea bolilor)

| Ea12345 a răspuns:

Te-ai iritat. sau poate esti alergic la latex.

| Matt24 a răspuns:

Daca nu trece in cateva zile, du-te la medic, poate sa fie doar ceva banal, dar mai bine sa stii sigur.

| Azµre a răspuns:

Poate fi vorba despre o iritație

| grab a răspuns:

Prietene,
Bine ca ti l-a facut si asa, esti barosan!
A zis sarutmana pentru masa? big grin
Daca e doar o mica pata rosie nu are nici pe naiba!
Ca sfat pe viitor, inoada prezervativul si apasa nitel pe el asa vezi daca nu scapa lichid, atunci poti fi linistit.
Petele alea apar de obicei si cand dai 3-4 numere in interval scurt, e normal intrucat e o zona extrem de sensibila si frecarea nu se face intotdeauna in conditii ideale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te raneasca? Are canini dezvoltati ca sa te muste de acolo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Se poate sa te fi ranit putin la "viermisor".
Poate ca este doar o mica iritatie.
Te pup!

| BSwwatch a răspuns:

Si eu sunt de parere ca este vorba de o iritatie.

| UngUrU777 a răspuns:

straight face Daca ti-s-a rupt ata inseamna ca nu mai esti virgin de asta ti-a curs!

| bluestar23 a răspuns:

Nu are cum sa-ti faca rana, daca chiar iti facea rana simteai pe moment nu vedeai pata rosie dupa. Daca nu iti trece in cateva zile eu zic sa mergi la un medic.

| Alecsuuu a răspuns:

Nu prea e de bine..nu inteleg cum a putut sa-ti dea sangele...

| killjaden explică:

Nu mi-a dat sangele doar ca am observat acea mica pata rosie nu sunt sigur daca este de atunci doar ca in acea zi am observat