| XTheAlex a întrebat:

Salut.Acum o luna mi-a apărut un cos pe penis, dupa ceva timp s-a făcut mai mic și a prins coaja.Iar acum nu sunt sigur dacă a inceput daca e mai mare. Știți dacă va dispărea că e de ceva timp așa?

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cum ma sa nu fi sigur cum e acum?
Toaca marunt niste usturoi, pune pe o fesa de tifon si aplica acolo. O sa se usuce si e si dezinfectant puternic!
Sau intrebi la farmacie daca Travocort, sau Travogen te poate ajuta, dar trebuie sa spui exact ce ai acolo, sau faci o poza cu telefonul doar zonei, apropiat foarte mult si ii arati poza.
Ai mare grija la igiena, sa te speli cu apa calduta cu sapun, dimineata si seara, si decalotezi glandul si speli bine si santul, sa nu se adune nimic acolo!

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa un anumit timp va dispare in mod sigur. Sanatate!