| Mortalken a întrebat:

Salut.
Acum putin timp am facut sex cu iubita mea.
Dar am folosit prezervativ.
Mai sunt virgin?.
Dau funda.
Ea era virgina dar nu a curs sange, doar o durea foarte tare.
Mai sunt sanse sa fie virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nici tu si nici iubita ta NU mai sunteti virgini din moment ce penisul tau a penetrat vaginul ei, chiar si daca pielea penisului tau nu a intrat in contact direct cu mucoasa vaginala a ''pasaricii'' ei. In momentul de intretinere a sexului de dezvirginare, sangerarea NU se produce in cazul a circa 4-5 femei din 10, insa aproape in toate cazurile durerea este prezenta, in cazul fetelor care NU s-au masturbat intravaginal prin asa numita ''degetica'' sau cu alte obiecte, pana in acel moment. Multa sanatate!

| Mortalken explică (pentru corbulalbrosu):

Dar mai sunt șanse sa o doară acum când mai facem sex?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Mortalken):

S-a constatat ca de obicei, in cazul majoritatii fetelor care NU au practicat niciodata, masturbarea intravaginala adica chiar si simpla ''degetica'', largirea canalul vaginal la un diametru care sa permita penetrarea vaginului fara sa se mai produca durere, se realiza doar dupa ce sunt intretinute un anumit numar de contacte care pot fi mai putine in jur de 3-4-5, dar in unele cazuri si nu foarte rare, disconfortul si o anumita senzatie neplacuta, dureroasa se poate produce si dupa intretinerea a peste 10-15 acte sexuale, mai ales in cazul in care penisul partenerului este mult disproportionat comparativ cu ''pasarica'' mult prea ''mititica'' happy Si nu in ultimul rand de modul in care este pregatit si intretinut actul sexual. Sanatate!

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu și nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu mai e nici ea nici tu ca ati facut sex, daca nu a curs sange asta nu inseamna ca a ramas virgina.

| gabriielaaa a răspuns:

Nu fata avea mebrana foarte tare nu s-a rupt ci desprins de asta nu a curs sange iar la baieti cred ca nu dar iti va raspunde un baiat la asta.

| Anonimaaaxgar a răspuns:

Nu mai sunteți virgini niciunul dintre voi. Îți pierzi virginitatea indiferent dacă faci cu prezervativ sau fără

| MariaShk1 a răspuns:

Bravo frateee, nu mai esti