| anonim_2540 a întrebat:

Acuma cateva luni eram cu cineva pe care il iubeam fff mult, dar ne-am desp. pentru. ca el zicea ca nu mai simte ca la inceput. Acum el este cu altcineva, dar intr-un fel se comporta foarte frumos cu mine se comporta aproape ca inainte sa fim impreuna. Niste fete mi-au spus ca el afirma ca s-a desp. de mine deoarece s-a plictisit, dar mu-mi prea pare genul de persoana si ar pune asta mai mult ca o gluma sau casa se dea mare. Problema e ca inca il ma plac si nu stiu cum sa-l recuceresc!sad AJUTATI-MA VA ROG! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s`a intamplat ceva de genu dar dupa mine ar trebui sa-l uiti chiar daca pe moment e greu cu timpu o sa treaca Nu te merita ti la el si nu apreciaza asta Eu am hotarat sa trec peste aceasta relatie ne-am desp pentru ca asa a vrut el si tin la el enorm

8 răspunsuri:
| chandnisharma a răspuns:

Trimite-i un mesaj cu ce faci si vezi ce iti raspunde, daca iti raspunde. Apoi daca intr-adevar te place sau simte ceva pentru tine va face el un pas daca nu...sad
succes!

| princess_1786 a răspuns:

Si inca ceva nu te lua dup prietenele tale pentru ca nu stii ce fel de persoane sunt fetele sunt cele mai rautacioase cand vine vb de baieti.

| anonim_2540 explică:

Pai nu are cum sa aprecieze faptul ca tin la el pentru ca nu stie ca inca mai am ceva sentimente fata de el...

| anonim_2540 explică:

Si in plus am increderea in acea fata, stiu 100% ca nu m-ar miti deoarece ea e colega lui de clasa si in plus nu se uita dupa baieti. pe ea o intereseaza mai mult invatatul. este foarte naturala si simpla si ne cunoastem de 2 ani si nu m-a mintit niciodata

| anonim_2540 explică:

Am incredere in prietena aia nu m-am mintit niciodata timp de 2 ani de cand ne cunoastem si pe ea o intereseaza mai mult invatatul.este o fata foarte naturala si simpla

| anonim_2540 explică:

Nu pot sa-i spun ce simt... el este cu altcineva si daca ii spun asta va avea un sentiment de superioritate fata de mine

| anonim_2540 explică:

Bun deci ieri am aflat ca el vrea sa se desparta de actuala lui prietena si acum sunt ff fericita dar mai ramane doar sa vad cu sa-l recuceresc... mi-a spus cel mai bun prieten al lui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca s-ai spui ce simniti pentru el