| emyyyyyyy18 a întrebat:

Salut, ajutor va rog, deci daca ma masturbez odată la 4 zile slăbesc?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, la neuroni.

| doctorandus a răspuns:

Poti sa te masturbezi si de 4 ori/zi, ca n-are nicio legatura.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| goguPatent a răspuns:

Daca era asa nu mai aveam 90kg acu

| Andresso a răspuns:

Daca esti fata da, daca esti baiat, nu.

| Peachdelight a răspuns:

Nu, îți dai seama ca daca Ar fi așa ai vedea pe strada doar scheleți ambulanți laughing)))

| VI3 a răspuns:

Salut!
Da! Punete pe cântar înainte să te masturbezi, dar pe stomacul gol și să fie dimineață.
După ce te-ai masturbat, punete pe cântar și vezi din câte kilograme de prostie ai fost făcut.
Baftă!

| Veltorb a răspuns:

Masturbarea și slăbitul nau legătură una cu alta

| StefanAdam a răspuns:

Da, proteinele pe care le pierzi prin ejaculare nu se mai depun si astfel vei mai pierde din greutate

| doctorandus a răspuns (pentru StefanAdam):

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Sperm%C4%83#Compozi.C8.9Bia_spermei_umane

Vrei sa pui la loc substantele pierdute prin ejaculare? Mananca un gram de mar cu un gram de branza si un gram de paine cu un gram de unt, pe urma bea o lingura de apa.

O femeie produce intr-o zi de alaptare in medie (ca aport de calorii) cat produce un barbat in 841 de ejaculari (socotind ca 1 ml lapte matern are 0.7 Cal, iar 3.4 ml sperma au 0.7 Cal).

Pentru a reface energia pierduta in jumatate de ora de masturbare mananca 10 grame de slanina sau 24 grame de paine.

| RoMario2q a răspuns:

Masturbarea este o plăcere, nicidecum o variantă de a slăbi!

| Serban7554 a răspuns:

Mi se pare o intrebare proasta sincer

| MadalinStoleriu a răspuns:

Mi se pare o intrebare de prost gust, adica cine naiba ar face asta decat o proasta, daca vrei, gasesti pe google cate metode vrei de a slabi