| Cristyan_Doru_1984 a întrebat:

Salut all am cunoscut o fata pe un site de socializare si, in timp am ajuns sa facem ce stiu mai bine adica sex, dar mi-a spus sa ma lege de maini si picioare de pat si sa faca ea ce vrea cu mine.nu am acceptat ce ma sfatuiti? Nam mai facut niciodata asa ceva.

13 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Daca esti dispus unor experiente de genu, go.
Foarte deschisa si comunicativa tipa asta daca ti-a propus asta!

| DeathIncarnate a răspuns:

Dorule lasa fata sa faca ce vrea!

| Emilian65 a răspuns:

Ai procedat corect. Nu te lasa legat, pentru ca nu stii ce-ti poate face.

| SG1995 a răspuns:

Pai daca esti deschis spre experiente noi incearca, tipa pare dominatoare, deci ai grija astora le place sa penetreze nu sa fie penetrate.

| sofisis a răspuns (pentru SG1995):

Ce tampenie laughing Scuza-ma dar pana acum mi-ai parut ok la raspunsuri. La asta...
A lega pe cineva de pat nu este egal cu a fi dominatoare. Orice om normal a incercat macar o data privarea de mobilitate in timpul sexului.

| SG1995 a răspuns (pentru sofisis):

Ok,nu dominatoare, dominanta.

| WaterDrop a răspuns:

Cine stie daca nu vrea sa ti`o taie si sa o pastreze doar pentru ea...Nu trebuie sa o lasi sa faca asta, pentru ca in mod sigur ai facut`o sa fie dependenta de sexul cu tine si i`ai scos orice alt barbat din cap, tu, barbat bine ce esti tu si masina de sex.

| HazelEyes77 a răspuns:

Ei. e sado masochista tipa din cate vad are fantezii de genul. Daca tu nu vrei asa atunci mai bine n o face. Vorbeste si cu ea despre asta si ajungeti voi la un consens.

| SG1995 a răspuns (pentru HazelEyes77):

E dominatoare.

Răspuns utilizator avertizat
| Yon1470 a răspuns:

Daca iti place sa fii tu femeia in pat si sa fii legat, accepti! Ai grija sa nu te lege ca pe porc, ca nu mai scapi.

| Octavian81 a răspuns:

Eu in locul tau as fi acceptat, ba as fi si plusat: sa ma lege la ochi, cu o esarfa de-a ei. Bineinteles ca ai si tu temerile tale. Daca ai incredere deplina in ea, poti sa incerci. Sa vezi ce excitant e!

Răspuns utilizator avertizat