| elly_3997 a întrebat:

Salut all am cunoscut pe cineva la firma tatalui meu acum 3 saptamani el e agent de vanzari din prostie sau din curiozitate am fost de fata cand a venit la firma el imi facea ochi dulci eu sunt intr-o relatie cu cineva de 4 ani. dragoste nu mai este dar tinem unul la altul si ne respectam. dar cdu baiatul asta parca imi sare inima din piept cand ne intalnim nu stiu daca sentimentul e reciproc stiu doar ca are si el pe cineva.cred ca ma indragostesc si nu stiu daca e bine sau nu. dar sincer de mult nu am mai avut atatia fluturi in stomactongue
imi e simpatic si abia astept sa il revad dar nu stiu cum sa fac sa il invit la o cafea la un suc nu vreau sa par hidoasa am 23 de ani dar parca sunt o fetita care e indragostita prima data.help.dragostea e cel mai frumos lucru de pe pamant.nu-i asa?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, asa e!:X daca o simti... sad
fa tu primul pas daca el nu va reactiona.mai tarziu iti va parea rau mai mult ca sigur. sad
mult succes! :*

| ATHOS a răspuns:

Asa este! Dragostea este cel mai frumos sentiment de pe pamant!
Succes!

| anastasia_8432 a răspuns:

Desigur ca dragostea este cel mai frumos lucru...De ce sa nul inviti, baietilor le plac fete indraznete, capata incredere in tine si o sati vino solutia singura pentru al invita.Doar nu suntem in anii "80.