| Anonim693748285916472 a întrebat:

Salut am 12 ani,sunt baiat si am o dilemă
Cunosc o fată cu care ma joc LoL,stam in aceiasi localitate, vorbim pe skype(ii cunosc rudele si ma inteleg foarte bine cu ele, chiar de la acestea am aflat de fata)
Bun sa continui.Ea are 14 ani...stiu ca e ciudat dar meh
Vorbim pe Facebook mereu si in mesaje sunt chestii de gen:I love you,esti speciala,ma gandesc la tine mereu,etc(eu le spun si ea imi spune la fel:i love you too,atunci suntem amandoi speciali, etc)
Vreau sa stiu cum sa o fac sa tina la mine, ea imi spune asta dar nu eu cred ca nu o face atat de mult precum o fac eu.
Nu stiu cum sa reactionez. Sunt prea mic? Nu stiu
Ajutati-ma va rogggg...(va rog sa nu veniti cu:Marș de aici copile sau chestii de astea

6 răspunsuri:
| Anonimgirltpu a răspuns:

Buna! De obicei fetele isi doresc intr-o relatie un baiat mai mare ca varsta, dar cum dragostea nu are varsta, se poate nu aiba nimic impotriva cu tine.
In mod clar ii esti drag dar nu se stie daca se poate vorbi de dragoste. Vorbeste cu ea mai serios despre asta si vezi exact ce gandeste. Fetele sunt ciudate si pot spune multe sa nu raneasca pe cineva.

Răspuns utilizator avertizat