| loplas a întrebat:

am 13 ani(baiat)si vreau sa aflu daca e bine sa ma dezvirginez la varsta asta.stiu ca o sa ziceti raspunsuri de genu ocupate de scoala, etc, dar va rog si altele!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce nu înţelegi, băieţel? TOTUL la vârsta ta este legat de şcoala! Nu te duci la nici un liceu dacă nu înveţi şi îţi stă gândul la sex! Facultate nici nu mai zic. Poate doar cea de schimbat scutecele, că la 13 ani eşti destul de imatur şi neinformat despre viaţa sexuală, contracepţie şi BTS.

pa, pa.

22 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Singur? Iti sta pe cap o asemenea problema? Te deranjeaza? Sau vrei sa-ti incepi viata sexuala? Toate la timpul lor! Si in afara de asta, nu ai sa fii nici mai frumos, nici mai destept, nici mai barbat, nu o sa ti se intample nimic! Sau crezi ca o sa mergi pe strada si lumea o sa te admire ca nu mai esti baiat? Se vede ca ai ramas un copil, si e bine sa ramai un copil pur. Impuritatea se produce intai in cap si apoi fizic.Cine incepe devreme viata sexuala, termina devreme cu ea. Cu mici, mici exceptii, atat de rare ca nici nu mai conteaza. Daca esti asa curios, intreaba un barbat de 40 de ani, un unchi sau un vecin, cum sta treaba cu sexul. Poti intreba chiar si o femeie, si vei afla si adevarul despre adevaratul sex al barbatilor. Nu stiu cate femei, nici macar nu au un orgasm cu sotul lor.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Pai dc sa faci asta?sad
adica mai asteapta 2, 3 ani si ai sa te dezvirginezi cu o fata
e mult mai romanticwinking

| Ofiintă a răspuns:

Da la 13 ani as zice ca ai avea alta treaba - poate acum esti in perioada de pubertate dar asta nu-ti obliga sa faci acest lucru. Vrei tu sa te dezvirginez dar cu cine esti minor si aici va trebui un major ei bine n-ai cu cine nu! uitata de asta copile la 13 ani bine ca nu te-ai fi gandit la 8 ani, uite cel mai bine ar fi si iti spun asta ca si la un adult -ca sa faci acest pas la 18 ani asa ca te mai si gandesti sti tu cu capu pe umeri

| pwp a răspuns:

La 13 ani vrei?
de parca ai muri maine si nu mai ai timp!

| MMadalina a răspuns:

Saracu' de tine... ai 13 ani si inca esti virgin... Doamne ce pacat:-s

Revinoti copilu-le! Esti nebun? La 13 ani vrei sa te dezvirginezi?:O:O:O Alta treaba nu ai?

| DevilLife a răspuns:

Ok eu am inteles care e faza... voi baietii acum si scuzati expresia va faceti laba la un nivel pentru a va dezvirgina! am si eu printre prieteni genul asta de specimene si nu inteleg de ce sa iti provoci singur durere si la urma-urmei rusine ca nu iti vei putea aminti cu placere de momentul acesta

eu iti dau un sfat:mai asteapta pana cand momentul de ati incepe viata sexuala vine pentru ca durerea provocata de dezvirginare chiar si la baiat e cam suparatoare dar atunci cand ai persoana iubita langa treci peste mai usorbig grin

sper sa iti fost de folos! Bafta

pa, pa

| Anileda a răspuns:

Baiatule faci ce vrei, daca tu vrei sa faci sex de la 13 ani fa sex si lasa-ne in pace.
Auzi tu la tine cica''nu vreau raspunsuri cu ocupa-te de scoala'', fara scoala in ziua de azi nu faci nimic.
Macar documenteaza-te cu ce fel de boli se pot lua.
Hai pa!

| cristianorudi7 a răspuns:

Sex sex sex

| Andrei_2426 a răspuns:

Nu ai nici pe draq dai drumu si baga castravetele la calduralaughing

| 인스피릿 a răspuns:

13 ani, hmm, dezvirginat cu o fata sau prin masturbare? Daca e masturbare e in regula, pentru ca baietii experimenteaza lucrul aceasta pentru prima data in jurul varstei de 13 ani. Daca e vorba de o fata, asteapta pana o cunosti si stii ce-i place si cum s-o satisfaci, fetele sunt greu de satisfacut, mai ales daca nu au experienta. happy

| BlackPrincessBitch a răspuns:

Cu o fata:nu cred ca exista prezervative asa micilaughing)laughing))

masturbare:...ma rog...vezi`ti de treabatongue

| Nov a răspuns:

O sa moriii so no sa-ti placa laughing)

| iulyan a răspuns:

Daca te simiti in stare fa-o.io la 14 ani m-am dezvirginat si acum am 16. ii foarte misto la inceput ca simti ceva nou, dar dupa un timp devine ceva banal straight face. deci mai bine stai in suspans si mai asteapta pana dai de o bunaciunelaughing sau dai acum si s-ar putea sa te plictisestihappy

| iuliana1221 a răspuns:

Nu-mi pot imagina varsta fetei care a acceptat sa faceti asta...ma rog fa ce vrei e viata ta dar sa stii ca pe la 30 de ani vei arata ca unu de 60...

| LLO a răspuns:

E prea devremehappy mai astepta putin pana ti` se dezvolta mai tare organismul tongue pana atunci mai ai putina rabdare ca o sa ajungi si la faza asta laughing

| Llolal a răspuns:

Hello ai doar 13 ani straight face gandeste-te putin esti mic pentru varsta talaughing PS: nu e bine de a varsta asta poate cand sa ai 19 ani ar fi mai bine pe atunci dar acum nu! e decizia talaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e sa visezi in continuare. Cum o fac altii, eu am 15 ani si astept sa-mi mai creasca ca nu pot sa ma prezint la una cu asta asa mica de 18cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamneeee esti nebun baiatule

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baa mai bandestete putin ca nu cred ca e bine eu am 17 ani si am facut-o deci nu incerca cati faci rau tie e intr-un fel excitant, si apoi mie mi-e mila de fetele astea mai blege care urla cand luo bagilaughing)) hai bafta daca vrei fa-o e treaba ta dar ai grija ca pe la sfarsitul clasei a 8 vei avea un teste de virginitate!
Bafta!

Paa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dor de atat is curiso si iti raspud peieteni tai de sacaie sau te bat al cap ca al 13 ani nu stiu.Sau altfel gaseti fata de varsta ta?laughing care sa gandeste al asa ceva la 13 ani...Eu zic sa te gandesi bine, nu iti spun ce sa faci doar sa te gandesti

| GanggstaRapp a răspuns:

Frate am aceeasi varsta ca si tine si sunt nerabdator sa fac primul pas in arta sexului dar din cate am auzit mai bine astept
si nu stiu cine zicea de pe aceasta pagina ca penisul lui de 18cm este prea mic (frate tu ori te dai mare ori esti prost)

| AndraElena31 a răspuns:

Ma bine mai asteapta cati-va ani.