| Neymar_Nicu_1999 a întrebat:

Salut am 13 ani. Nu Prea sunt dezvoltat, abia îmi da par in zona intimă.Tin sa Menționez ca sunt blond și poate de aceea. Am un penis destul de mic. Cunosc un prieten de aceeași vârsta care penisul lui e de nivelul unui adult. Eu am penisul de 10-9 cm. Aproape toți prieteni mei au penisul mai mare ca al meu. Mie îmi e Rușine sa zicem când merg la toaleta cu ei. Pt ca rad de mine ca nu am penisul mare crying. De când eram mic și pana acum nu cred ca mi-sa deazvoltat deloc.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau mai are suficient timp la dispozitie, incat sa mai creasca cu cativa cm in plus in urmatorii 3-4 ani, dar poate ca chiar si urmatorii 5-6 ani, avand in vedere si faptul ca si dezvoltarea ta fizic lasa de dorit. Asa cum NU toti barbatii la maturitate au aceeasi inaltime, tot la fel si in cazul penisului, NU toate vor avea la fel, o aceeasi lungime si/sau grosime. Nu dispera fiindca pana te vei maturiza probabil ca si penisul tau va mai creste, se va dezvolta odata cu organismul tau si va deveni probabil suficient de lung si gros incat sa satisfaci o parte dintre femei. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Va trebui sa mai cresti nu poti sa il ai prea dezvoltat de la anii astia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu dispera. Si daca rad "prietenii" tai de tine, ce? Mai ai timp. Toti crestem diferit di probabil corpul tau abia incepe sa se dezvolte