| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 14 an. imi place o fata cred ca si ei ii place de mine dar nu stiu cum as putea sa ii spun.sunt mai rusinos si nu stiu ea este de varsta mea dar am observat ca fetelor astora le plac baietii mai mari cu cativa anithinking ce as putea sa fac? sa ma duc sa ii spun ca o plac incercand totusi?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| hai_si_tu a răspuns:

Puneti intrebarea " dc fetelor le plac baietii mai mari?" pentru ca gandesc mai matur si se simt bine in preajma lor. Incearca sa ai si tu o gandire profunda ( dar ai grija sa nu o plictisesti) sau incearaca sa o faci sa se simta bine...atrage-i atentia asupra ta.

| crissti a răspuns:

Hi! Auzi.si eu tot 14 ani am tongue(tot baiat)si iti zic ca nu prea conteaza asa mult varsta cum crezi, ci comportamentul! Si inca ceva, nu merita sa-i zici din prima ca o placi.intai invit-o undeva, vorbeste mai mult cu ea, petreceti-va timpul impreuna si pe urma e floare la ureche oh go on! Good luck!>big grin

Răspuns utilizator avertizat
| madwtza_9512 a răspuns:

Vbeste cu ea pe mess ca o sa-ti fie mai usor, zic eu. Fa-i complimente, invit-o la un suc si poate iese ceva.Succes!

| didi_4803 a răspuns:

Da