| niggerswiggers a întrebat:

Salut am 14 ani am penisul de 4-5 cm mort IAR in erectie 11cm e normal, iar cand ma masturbez cateodata iese sperma iar alta data in lichid lipicios de ce,, sa mai spun ca nu sare in sus cand imi dau drumul iese asa ca dintr-un Vulcan FUNDAAAAA

Răspuns Câştigător
| Krakerrsxinx a răspuns:

Bro la 14 am era la fel nu era multa sperma si la fel si cu lichidu ala (iti zic sa încerci sa dai mai mult timp l@ba si când esti aproape de ejaculare oprește-te si după continuă )
A mea la 15 ani e de 8-10 cm moarta si 20 chiar si 21 in erectie
Sper ca te-am ajutat
Daca vrei sa mai vb da-mi mesaj

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti inca micut la 14 ani si cuculetul este micut, dar va mai creste pana la 16 ani, cand se incheie procesul lui.
Cat priveste sperma, trebuie sa o iei mai usor cu masturbarea, ca este nevoied e 10-14 zile sa se formeze.

| Kiwibibilă a răspuns:

Mama ce griji ai si tu la 14 ani. Lasa bre ca mai cresti tu si o sa mai creasca si Inocentiu.

| AdrianVN a răspuns:

De parca mie imi sare in sus...e ceva normal...depinde cat de excitat esti ca sa iti sara.
Eu la 12 ani aveam penisul de 11 cm in erectie iar la 14 ani de 15 cm si 9 cm in stare fleaşcă.
Stai linistit ca pana la 16-17 iti va creste, nu va ramane asa.