| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani și am făcut sex oral unei fete tot de 14 ani, (a avut orgasm) există șansa să rămână insarcinata? Eu știu că nu dar întreb că sa fiu sigur. ROG SERIOZITATE, FARA HATE SI MISTOURI. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Lal, chiar ai paishpe ani
o fata ramane insarcinata DACA sperma ajunge pe vagin... cel putin, asta e minima posibila, sperma apoi poate intra in vagin, acolo poate supravietuii pana la o saptamana si sa urce pana la ovul

in gura spermatozoizii mor, saliva ii omoara, si chiar daca nu ar muri si ar ajunge in stomac, acolo acizii stomacali ii omoara de tot

insa, lasa-ma sa te conving definitiv, cu ceva ani in urma GUVERNUL englez a lansat o propaganda... SERIOASA, in care se promova sexul oral si anal pentru adolescenti, ca sa evite cele prea multe adolescente insarcinate!

in concluzie, felicitari pentru partida de sex, mai ales ca si ea a avut orgasm, insa cand e vorba de sarcina TREBUIE ca vaginul sa fie implicat, altfel... NICI O SANSA!

| Duduchi a răspuns (pentru JicaContra):

Mulțumesc de informații. Eram foarte nerăbdător să fac sex și nu am mai stat sa mai citesc de pe net, nici nu mi-a trecut prin cap.

| Duduchi a răspuns (pentru JicaContra):

Dar ce este un lucru mare că fata a avut orgasm și a ejaculat puțin lichid incolor? Mie mi se pare un lucru normal ca și la băieți de altfel.

| JicaContra a răspuns (pentru Duduchi):

Orgasmul la baieti consta in sperma care trece prin varful penisului
PUCNT
NU se aplica la femei... DELOC, iar lichidul care l-ai vazut tu la respectiva fata consta in faptul ca o femeie se "uda" aidica produce un lichid PUR ULEIOS care e lubrifiant pentru penisul care intra in vagin

(tot suntem la dragoste si sex, arunc ideea de politic corect si iti spun pe intelesul orcui: **** ei produce un fel de ulei ca **** sa intre usor in **** si AMANDOI sa aveti placere! fara chestia asta, tu ai avea urticarie pe ****, iar pe ea ar durea-o rau de fiecare data cand ti-o bagi in ea)

| Duduchi a răspuns (pentru JicaContra):

Da, așa este dar acel lichid nu a fost chiar incolor(am greșit eu când am pus întrebarea) era puțin albicios cu gust acrisor-sarat. Lichidul incolor era înainte să iasă lichidul albicios. Cantitativ era așa cam o lingura. Cat despre lubrifierea naturala de care spui tu știu foarte bine. Că și mie e îmi iese din p*** când mă masturbez acel lichid preejaculator care tot același rol are.

14 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De la sex oral nu este posibil sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Prin sex oral. Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista nicio sansa sa ramana insarcinata doar prin sex oral.

| brokxy a răspuns:

Astia fac sex oral la 14 ani si eu la 20 nu m-a sarutat nimeni laughing laughing
Va rog dati-mi o sfoara!

| Duduchi a răspuns (pentru brokxy):

Cum adică o sfoara?

| MValentin a răspuns:

Bună, nu vreau sa iti fac hate sau misto. Dar iti este asa de greu sa iti faci o educație sexuală prin articolele existente pe net? Scuze, dar si mie imi place sexul, e normal si am fost curios de mic. Dar inainte de toate am stat si am citit cum functioneaza totul, nu doar dai cum merge. Bafta si daca vrei sa obti asta, fie ca sa merite =) adica citeste despre unele lucruri

| Duduchi a răspuns:

Daca e vorba de mine sa știi că eu am 14 ani nu am carnet, deci ce as putea face cu un Matiz?

| Duduchi a răspuns:

Deci eu nu înțeleg ce vrei tu sa spui. Că deja mă enervezi

| Duduchi a răspuns:

Da de unde *** mea știi tu că put? Nici măcar nu știi nimic despre mine și spui că put. Se vede foarte clar cât de mic e nivelul tau.

| Duduchi a răspuns:

Asta-i, dacă ești prost. Eu mă refeream la gradul tau de inteligenta care e foarte mic, nu la nivelul pe Warframe.