| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am 14 ani si as vrea sa fac dragoste cu o fata, nu vreau sa o dezvirginez fiindca si eu am o sora si stiu ce inseamna asta pentru o fata, dar vreau doar sa petrecem momentele acelea fara haine, cum as putea sa o conving?

9 răspunsuri:
| SorinTudor a răspuns:

Incearca petting big grin

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns:

straight faceSa o convingi Doar nu ai vrea sa te duci la ea si sa ii spui:"Hai, buna, nu ai vrea sa te culci cu mine,? Dar nu sa te dezvirginez" ...hm,ar suna ciudat, eu zic sa o inviti la tine acasa (daca e posibil) si incet incet ajungeti si in pat laughing Si de acolo va descurcati voi
Dar nu sa ajungeti la mai multwinking In rest eu, cred ca ar fi placut pentru amandoihee hee

greece12
| greece12 a răspuns:

La 14 ani, ar trebui sa lasi preocuparile mature deoparte si sa iti umpli mintea cu lucruri folositoare in viata!
Nu e vorba sa convingi o fata sa faca asa ceva, ci tu trebuie sa fii convins ca judeci complet gresit!
Nu sari etape in viata si fa fiecare lucru la timpul lui!
Si-o sa-ti fie bine.

| Evilo a răspuns:

Pai incearca sa faci doar oral..stiu si eu, daca te simti mai bine si esti neinfricat (adica pe mine ma dezgusta toate human papilomavirus si fomrele bolii astea) dar ma rog formele 16 si 18 sunt rare...dar nu conteaza in orice caz habar nu am cum s anul o dezvirginezi probabil doar licking sau asa ceva si ea iti da un blow job o vai dar ce priveliste minunata... nu chair dar daca tie iti place pai da fa-o.
Acum serios vorbind, eu zic sa nu te abtii de la ceva doar ca sa pari matur pentru ca aia se cheama intr-un fel: ipocrizie. Ei bine deci daca vrei sa faci ceva faci acel ceva. Etapele astea ale vietii ma dezgusta pentru ca nu stii cand inebunesti sau te calca masina si s-a sfarsit totul fara sex si fumat si altele(ah si nu, nu sunt nici fumator nici n-am facut sex si cam de varsta ta dar daca mi-ai da niste marijuana as face ceva dragut cu ea laughing) ) meh... In orice caz, eu zic vezi care-s riscurile si nu ma refer numai la riscurile ca vine mama acasa si va vede in pat aia e lame dar nu vrei sa se trezeasca prietena ta cu cancer de gat happy. O doamne ce sadic sunt vorbesc de cancer de gat si pun fetisoara zambitoare laughing. In orice caz, vezi bolile. Daca te simti curajos go for it, daca nu, nu. Nu-i nici o rusine in orice caz decat sa tii in tine frustrari.

| Evilo a răspuns:

Lol el are ceva cu capul?laughing) Dude nu m-ai vazut pe mine eu am nevoie de psihiatru si nu ma duc pentru ca psihiatrie = hate psihologie =

| Alcyon a răspuns:

Mai bine ai lasa astfel de activitati pentru mai tarziu. Nu de alta dar nu se stie daca nu te ia valul si ajungeti la sex.

| IamGIPSY a răspuns:

Respectivele momente fara haine, cu siguranta vor duce la act sexual. Asa ca mai bine las-o pe mai tarziu.

| andrei1237 a răspuns:

Ar trebui sa lasi astfel de lucruri deoparte si sa te apuci de invatat.