| alex56127 a întrebat:

Salut, am 14 ani și penisul meu măsoară 15 spre 16 cm este mic, mare este normal sa il am atat la această vârstă?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

La 14 ani ai tai, penisul este foarte bine dezvoltat.

11 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Penisul ca penisul, dar creierul tau este slab dezvoltat....ps:ai pla micasad

| alex56127 explică (pentru DeathIncarnate):

Cred ca tu nu sti ce inseamna 15 cm uita te pe rigla inteligenta pământului

| DeathIncarnate a răspuns (pentru alex56127):

Bai puliuc, tu practic te contrazici din intrebare...
Iti mai spun din nou ca vad ca n-ai inteles...ai pla mica, dar mica rau de totsad

| Violleta2022 a răspuns:

Masurarea corecat a penisului se face cu rigla PESTE penis, nu dedesub.
Masura lui nu conteaza acum, la 14 ani, fiindca-l folosesti doar pentru urinat.
Va mai creste in urmatorii 2 ani si la 16 ani se va oprii din crestere.

| Frank51 a răspuns:

Este cam mic, eu la 14 ani aveam 17-18.

| alex56127 explică (pentru Frank51):

Si acum de cat o ai? Tot atât?

| alex56127 explică (pentru Frank51):

Da dar depinde de la om la om mărimea sa

| Frank51 a răspuns (pentru alex56127):

Pe la 30 am avut apogeul, 22, acum mi-a scazut, cred ca sub 15.

| Donsavas a răspuns:

E foarte bine asa cum e

| Constantin356889 a răspuns:

E super șmecher eu am 16 ani și o am de 13 cm

| Constantin356889 a răspuns:

Dami mesaj in privat că sa îți spun ceva