| Andrei5433 a întrebat:

Salut, am 14 ani si tocmai ce am intrat la un liceu, deci practic sunt boboc, mi-am cautat colegii si am facut un grup de Mess. Acolo am dat de o fata pe nume Andreea, am inceput sa vorbim, ne trimiteam melodii de pe Youtube si ascultam amandoi, ne completam unul pe altul dar, un coleg a facut o gluma, a zis ca o plac, ceea ce e adevarat dar imi era rusine si eu ziceam ca nu, ea a zis clar ca nu ma place dar eu tot primesc emoticoane de la ea cu love si smiley, face cu obrajii rosii... Faza e ca nu prea sunt de nasul ei... eu am un aspect fizic de rahat, arat de parca as avea 10 ani doar ochii ma ajuta, toata lumea spune ca am ochii frumosi, iar ea arata de 17, eu vreau ceva serios cu ea, nu sa facem sex si gata. Aveti niste sfaturi? Rog seriozitate,

Răspuns Câştigător
| Ryanair8 a răspuns:

Mai continua cu fazele faine (va trimiteti poze, melodii, emoji.uri.)., fii tu insati, si apoi (daca ai curaj) ii spui in fata ca o placi,(daca nu ai ), ii poti spune pe mess. Dar nu chiar acum
... Ti.am zis. Peste 2-3 saptamani. dar intre timp, fa ca ea, fa-o ca creada ca esti perfect. Nu te contrazice cu ea, chiar daca ai dreptate. Intelege.o sau prefa.te ca o intelegi. Trebuie sa-i arati intai ca o placi si dupa ii spui. Succes!

| Andrei5433 explică (pentru Ryanair8):

Faza e ca nu prea sunt de nasul ei, daca as fi cu ea impreuna ar rade lumea... arat de 10 ani la 14 ani... ea zici ca are 17

| Ryanair8 a răspuns (pentru Andrei5433):

Daca rade lumea, ce? daca ea te accepta doar asta conteaza. gen. lumea cred ca nu ar rade, din contra, te-ar lauda

12 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Pai baga-te frate... Ai 14 ani, fa-i pontajul, ponteaz-o!

| Andrei5433 explică (pentru ywar):

Nu e chiar asa...

| ywar a răspuns:

Cum nu e asa? Vrei sa te sprijin? Hai ca diseara mergem impreuna la jucat table. Tu te uiti si eu execut trageri speciale. Cu carnetelul pe genunchi iti notezi si data viitoare - hap, sarmaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea îți scrie vreodată prima sau doar tu pornești conversația?

| Andrei5433 explică (pentru anonim_4396):

In general vorbim pe grupul clasei, eu ma bag in seama cu ea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei5433):

Dacă ii scrii in fiecare zi, lasă să treacă o zi fără sa ii scrii și vezi măcar dacă observa sau o sa îți scrie ea

| GouDidodino a răspuns:

Da, am un sfat. Pune mana pe carte!

| Andrei5433 explică (pentru GouDidodino):

Sunt a 9-a, nu am examene sau ceva

| GouDidodino a răspuns (pentru Andrei5433):

Atunci foarte bine, te poti babardi in voie

| darky83 a răspuns:

Fa sex si gata xd