| motanuldezamagit132 a întrebat:

Salut, am 14 ani si vreau sa imi cumpar lubrifiant pentru masturbare, de unde imi pot cumpara? Nu cred ca ma lasa sa cumpar pentru ca sunt minor, la farmacie imi da lubrifiant daca sunt minor?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lubrifiantul nu este pentru masturbare. Pentru sex adevărat. Scuipă pe instrument, este gratis.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai nevoie de lubrefiant pentru masturbare, ca poti folosii: gelul de dus, saliva din gura, uleiul de masline sau uleiul de cocos.
Lubrefiantele din magazine si farmacii sunt pentru sexul vaginal si anal, nu pentru masturbare.

| mihai69 a răspuns:

Dacă ții musai să cumperi, poți cumpăra, nu e articol interzis minorilor. Sau comanzi online, nu știe nici naiba ce ai tu în pachet.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu ai facut circumcizie, poti sa nu folosesti lubrifiant deloc.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nu i nevoie de lubrifiant ala este pentru ***, poti folosii saliva sau sapunul lichid

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Poti sa gasesti unu pe OLX.

| Iulian2007 a răspuns:

Salut, si eu tot 14. Vreau sa iti spun ca ai ajuns viral pe tik tok cu intrebarea aceastahappy Incarca sa iti ei lubrifian de la lidl, daca nu iti da incearca la farmacie, nelcor, sau fix. Sigur o sa iti deie. Daca tot nu iti dau, ceea ce nu cred du te la nonstop! Acolo sigur iti da orice si oricandhappy Prezervative ti-as recomanda sa nu iti ei, adica daca tu iti zi un prezervativ in portofel acum si a anul prin luna mai iti gasesti sa o faci cu o fata, degeaba l-ai cuparat ca cel mai probabil o sa fie expirtat. nici macar nu stiu daca tu stii cum se pune un prezervativ pe penislaughing Esti si minor... nu vad rostul dar e viata talaughing La prezervative poti sa spui ca le umpli cu apa si le arunci de pe etaju 17 ca la asta stailaughing) Multi pe tik tok te au intrebat daca stii de flecma si sapunlaughing))) Sa nu te prinda ai tau cu porezervative si lubrifante prin chiozdam cum intr-un fel era sa ma dau de gol ca fumam eulaughing)

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Iulian2007):

Vezi sa nu te prinda pe tine limba romana