| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut, am 14 ani și vreau sa pun o întrebare, ieri m-am întâlnit cu iubita mea intr-un parc, am început sa ne pupam sa ne mângâiem sa ne punem mana la zonele genitale prin pantaloni, după ceva vreme iubita mea a băgat mana în pantaloni și a început sa îmi facă ****, a scos-o din pantaloni și a început sa o frece tare, mai ales capul, șI belea foarte mult pielea aia, după ce am ajuns acasă am făcut un dus și a doua zi când am vr sa mă masturbez mă durea foarte tare capul penisului, și când m-am uitat mai bine, o mica particica din capul penisul mai exact unde începe, este roșu și când pun mana acolo sau încerc sa mă masturbez mă doare foarte tare, un răspuns bun,

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza frecarii intense si probabil pe o perioada de timp mai lunga a preputiului (pielea mobila) de pielea foarte fina si sensibila care acopera suprafata glndului (a capului), s-a produs o iritare a acestuia. Inastfel de situatii este indicat sa-ti ungi suprafata glandul cu o crema/lotiune hidratanta sau cu crema cu extract de galbenele si sa renunti la masturbare 2-3 zile. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

A fost prea dură şi ți-provocat o mică rană. Spală zona cu apă caldă şi săpun antibacterian şi faci pauză de manipulare vreo cinci zile.

| Emilian65 a răspuns:

Renunta la masturbare si unge-te cu alifie de galbenele.

| DaniTDCI a răspuns:

In parc sa iti scoata **** pe afara. of of, roag-o sa fie mai blanda pe viitor, stai cuminte in banca ta cateva zile pana se mai amelioreaza laughing

| cyupaku a răspuns:

A umblat prea brusc cu cocoselu, si prea brutal, invat-o sa fie delicata ca fata e disperata

| Yon1470 a răspuns:

Daca ai prietena si oricum ti-o freaca ea pana ti-o rupe de ce Doamne iarta-ma te mai masturbezi?

| Turbo223 a răspuns:

Sper ca e o gluma

| NRazvan a răspuns:

Nu stie sa faca manuela. Ti-a frecat capul de pantaloni sau chiloti, asta este explicatia. Sa nu te masturbezi pana trece si sa te speli zilnic cu apa si sapun dupa ce urinezi, sa fii sigur ca nu se agraveaza. Chestia cu spalatul poti s-o faci si dupa ce trece ce ai tu acolo deoarece o sa mentii o igiena buna acolo jos. Succes si bate si tu apropouri prietenei tale ca poate sa-si foloseasca si gura big grin

| anonim123453313 a răspuns:

Eu zic sa nu va jucati voi cu focul. La varsta voastra ar trebui sa va jucati, sa iesiti in gasca, nu sa va ******

| Curious1010 a răspuns:

O sa iti treaca dar nu te mai masturba cateva zile.

| Robert_Roby_2003 explică (pentru Curious1010):

Mersi mult, ai funda