| Raulalexandru2005 a întrebat:

Am 15 ani si am o iubita o iubesc mult ea este foarte frumoasa, dar nu vrea sa facem sex, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa respecti intrutotul hotararea iubitei, de a nu intretine deocamdata acte sexuale. Incearca sa discutii cu ea sa fie de acord/ sa accepte ca deocamdata sa practicati ''sexul surogat'' numit petting. Succes!

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O labă.

| Emilian65 a răspuns:

Ai rabdare cu ea. Nu este pregatita sa faca sex cu tine. Cand va ti pregatita si dornica sa faca sex iti va spune ea sa faceti sex.

| Sofer a răspuns:

Cu răbdare o iei încet și o sa ajungeți și acolo dar nu asa repede.

| Donsavas a răspuns:

Pai e și normal fiindcă esti prea mic și doar crezi ca o iubești dar tu vrei doar sa...
iar ea nu are nevoie de cineva care sa nu aibă rabdare cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vrea, ai rabdare. Daca o iubesti mai poti astepta si tu 1 an sau 2. happy

| mdc98 a răspuns:

Sa iti controlezi naibii porniriile de obsedat.

| VI3 a răspuns:

Salut!
După părerea mea, o femeie face sex, doar atunci când este pregătită și simte că poate avea încredere în partener, dar în cazul de față este un copil așa că mai bine rămâneți la pupături și ținutul de mână.
La vârsta ta, nu ști nimic despre sex și o mai poți lăsa și gravidă. Sexul este ceva de comun acord.
Sper că întrebarea este pusă la caterincă, pentru că mi se pare una proastă.
Baftă!

| DeeaCarmen a răspuns:

Sa astepti pana aveti amandoi 18

| StefanAdam a răspuns:

Da i papucii

| Neymarjrfive a răspuns:

Salut, nu mai asculta ce zic ăștia în comentarii. Dacă vrei sa faci sex trebuie sa o seduci, sa o faci sa se ude pana nu mai poate nu sa,, aștepți '' momentul potrivit cum zic fetele astea cuminți?

| AlexandraElene9009 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci ceva, cred ca ar trebui sa o lași așa pana când este ea pregătită și poată pana atunci mai crești este mai bine așa!