| boosgaming94 a întrebat:

Salut, am 15 ani si eu nu am avut pana acum primul sarut si faza e ca maine ma voi saruta cu o fata, imi puteti da niste sfaturi sau niste tutoriale?
Si imi cer scuze pentru deranj

Răspuns Câştigător
| stefan20056 a răspuns:

1.o iei in brate putin 2. I i spui ce va frumos si dupa o saruti fara emoti. BAFTA!

3 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Vezi ca o spuna la toate prietenele / colegele cum a fost. Pregateste-te serios, nu vrei sa ajungi in coada clasamentului. happy

| Valentina8 a răspuns:

Iti programezi saruturile? Fa ceea ce simti exact in acel moment! Sfaturi? Acesta e sfatul meu, nu ezita! Eventual uita-te la un video pe net "how to kiss" Si nu ti fa prea multe griji, probleme, ganduri caci altfel nu vei reusi. Putine griji, minte sanatoasa!

| Lovelypeaches100 a răspuns:

De ce il ai planuit? Nu o sa iasa nimic bine din asta. E ca si cum ai merge sa te sariti cu un baiat, nu e nimic special. Gaseste o persona de care iti place, daca petreceti un timp frumos, sarutati-va atunci, asa primul tau sarit va fi special