| JohnBmR a întrebat:

Salut
Am 15 ani si sunt baiat
Imi e foarte scarba de sperma. Cum pot face sa nu mai elimin niciodata sperma?
Sfaturi despre situatie

9 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Eşti la o vârstă în care încă îți decoperi corpul. Acestă etapă va trece. Încearcă să te informezi

| Violleta2022 a răspuns:

Invatand sa te speli foare bine pe penis si prin pliurile lui, ca sa elimini spema uscata (smegma) si mentindu-l curat tot timpul, nu iti va mai fii scarba.
Spalarea trebuie sa fie dimineata si seara, cu apa calda si sapun.

| Violleta2022 a răspuns:

CASTRARE >> asta este operatia pe care trebuie sa o faci cand doresti sa nu mai produci niciodata sperma si sa-ti elimini pe veci testiculele (taierea lor), care produc sperma.

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu te mai masturbezi ca sa nu mai vezi sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai masturbezi

| OmBanal33 a răspuns:

Daca nu o sa te masturbezi o sa ai polutii nocturne, deci fie elimini si te stergi imediat, si e mai "clean", sau ai polutii si te trezesti dimineata murdar in toata zona, tu alegi...

| Anonimalex6996 a răspuns:

Așteaptă sa crești. Vei realiza ca este un lucru pervers și excitant. Și pana la urma, din sperma ai ajuns sa exiști si tu

| Raspundebine1 a răspuns:

Iti poti face vasectomie sau operatie de schimbare de sex

Cauta asa: Acetat de ciproterona - 50mg pe zi