| Anonimualadinparc a întrebat:

Salut,am 15 ani si sunt baiat si am nevoie de putin ajutor, un sfat ceva.

Ieri am iesit cu niste prieteni si ne-am intalnit la un loc unde stateam mereu.

Eu stateam cu niste prieteni si ma cheama o prietena cu care am mai fost impreuna.

Eu ma duc la ea si ma saruta, eu am plecat inapoi la grupul meu fara sa o mai sarut sau sa o bag in seama ..chiar nervos intr-un fel.

Eram nervos deoarece eu as fi vrut sa fiu cu ea foarte mult chiar imi placea de ea.

Intr-o zi cu vreo luna in urma ea mi-a zis ca vrea sa o invat sa sarute deoarece vrea sa incerce cu iubitul ei ...ciudat,nu?

Cand m-am sarutat cu ea voiam sa ii zic sa fim impreuna dar ea o tinea pe a ei ca vrea doar sa o invat.

Atunci m-am suparat rau, nu prea m-a mai bagat in seama nici eu pe ea nu a mai fost nimic.

Dar recent, gen o saptamana ma tot musca de gat, ma imbratiseaza, se pune pe mine si cateodata e chiar stresanta.

Asa si ieri cand m-a sarutat ea am respins-o si m-am dus la grupul meu, dupa vreo 2- 3 ore sora ei de aceeasi varsta ma saruta, am ramas uimit ca nu m-am sarutat cu ea niciodata si chiar o respingeam.

Asta care m-a sarutat pentru prima data e la fel ca sorasa de enervanta, vrea sa faca multe poze cu mine, ma pupa, ma pune sa o pup si tot asa mereu.

Sora ei era la fel doar ca nu prea facea poze cu mine happy

Intrebarea e ca as vrea sa fiu cu una dintre ele si stiu sigur care doar ca nu ma prea lasa una si cealalta nu stiu daca simte ceva pentru mine.

Ce credeti, ma plac amandoua? (Blonda-aia care m-am sarutat cu ea pentru prima data)
(Roscata-aia de am invatat-o sa se sarute.)

Imi puteti spune care ma place vreuna si daca da, cum fac sa stau deoar cu una sa nu o supar pe alta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea este ca, ar trebui sa te saruti cu o fata de care esti indragostit, nu cu toate copilele care se joaca cu tine.

| wpetterssone a răspuns:

În primul rând trebuie să te împrietenești cu cineva pentru a fi buni prieteni și apoi iubiți. În al doilea rând, cum să alegi o fată pe care nu o iubești? Și sincer, vârsta de 15 ani mi se pare cam mică pentru o relație. Eu mă gândesc să intru în viața aceasta sexuală după ce îmi termin studiile.

| anamaria82726 a răspuns:

Stii ca de fapt nu te place niciuna, nu? laughing fetele au emotii cand saruta prima oara si mereu incerca apropieri cu baietii sau saruturi la jocurilaughing

| Rux04 a răspuns:

Te sfătuiesc s-o alegi pe sora ei. Ea are iubit și nu mi se pare normal să te bagi între ei deci mai bine o respingi.

| Marian9978 a răspuns:

Nu sta cu niciuna din ele si ai rezolvat problema.

| AlexWEEP a răspuns:

Ia-o și tu pe aia care săruta mai bine?