| NUVEIAFLA a întrebat:

Am 15 ani si sunt virgin.happy Vreau sa ma dezvirginez? Cum fac?happy Astept raspunsuri de la cei mai mari.happy

Răspuns Câştigător
| dan_2834 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te dezvirginezi facand sex...Macar asa o sa ai o amintire placuta si ma gandesc ca poate o sa te simti si altfel sa stii ca te dezvirgineaza o fata, nu facand cum fac altiihee hee(labuta)

12 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

O, doamne... alt copil in calduri laughing

| BlueBird a răspuns:

Te f*** cu cineva happy

| Forevăr a răspuns:

Fte-te

| AyU a răspuns:

Ca sa vb eelevat... faci sex happy

| Gorillaz a răspuns:

Bai ce oameni, cum frate sa te dezvirignezi daca faci. laba? rolling on the floor virginitatea e un lucru mai mult psihic, se pierde la contactul sexual CU ALTCINEVA, pfoai ce oameni. straight face dacala varsta asta spuneti gogomanii din astea... mai bine nu mai dati sfaturi ca ii incurcati pe altii

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Pai cum sa faci? daca ai prietena o iei mai usor intr-un loc retras gen acasa la tine (daca esti dingur;( ) si faci ce sti...numai daca ea vrea

| OMGIMSOFATICANTMOVE a răspuns:

Iesi in oras, intr-un bar, astepti ora 3 dimineata cand se imbata toate si de-aici incolo nu mai stiu, ca ai 15 ani. banuiesc ca nu ai unde sa o duci

| eusnualta_8950 a răspuns:

Sex sau labawinking tu alegi

| victor4596_6946 a răspuns:

laughing cu atitudinea asta o sa mai ramai ceva timp
si eu am 15 ani da sincer nu pun intrebari tampite ca si tine
si iti garantez ca daca vreo fata care te cunoaste vede intrebarea ti s-a dus reputatia.
daca aveai...
marog sa-ti raspund la intrebare
putine fete pana in 15 ani au de gand sasi piarda virginitatea.
prietena mea are 17 ani deci ii altfel povestea
cautati si tu una mai mare
da ai grija cum o faci ca daca prima oara o faci lata...la a 2-a putine sanse cu una mai mare

| NUVEIAFLA explică:

Nu am prietena...Nustiu cum sa fac.

| NUVEIAFLA explică:

Pute`ti sa`mi da`ti add la Y! M:omidajunior1? sa`mi dati sfaturii

| cantoo a răspuns:

Mai asteapta si tu sa fii un pic mai mare