| usertpu50 a întrebat:

Salut, am 15 ani si vin acasa de la scoala cu o fata tot de 15...si e horny mereu si nu stiu ce sa fac sa o... sau nu?

8 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Eu as lua cand e mai putin pregatita si i-as spune zambind si foarte sigur pe mine ca imi place de ea si atat. Fii sigur ca va da inapoi sau va gasi fel si fel de scuze, ca vrea doar prietenie, ca are pe altul etc. Tu continua sa fii zamberet: "Asa, si? Eu ti-am spus ca imi place de tine, nu am voie? " Si in functie de cum reactioneaza, in functie de ce vrei si tu, poti continua o frumoasa prietenie si sincera cu ea. Oricum trebuie sa constientizati amandoi ca mai sunt multi alti pasi in viata care s-ar putea sa va departeze ( anii de liceu, de facultate, jobul). De alte lucruri e prea de vreme sa amagiti de pe acum si nu va fac bine ( crede-ma pe cuvant, nu e o rautate a oamenilor mari ca abia de la 18-20 de ani incolo se fac anumite chestiiwinking ). Ai o gramada de invatat din postura de prieten si atat momentan, nu te complica!

| ania a răspuns:

Sa nu

| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu faci nimic, ca risti sa ai probleme cu Politia daca ii faci ceva.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Incearca.

| Emilian65 a răspuns:

Continuați prietenia asa ca totul este și va fi ok.

| Goete a răspuns:

Daca e horny, 手淫自己

| Werrich a răspuns:

Frate, ce plictisit trebuie să fii! Ai pe naiba 15 ani, ai de fapt 45 de ani și ai mult timp liber.

| elennax a răspuns:

Nici n-ai maturitatea necesara sa termini propozitia aia si crezi ca o ai pentru sex. E ok la 15 ani sa te saruti cu cineva sau sa existe anumite mangaieri, deci da-i bataie daca vrei, dar nu esti la varsta la care sa te culci cu cineva.