| AndreiMarin102 a întrebat:

Salut, am 16 ani și as vrea sa îmi explicați cum sa ma spăl la penis, cu ce fel de săpun, cât timp sa ma spăl, sa frec sau ce sa fac, fără hate? laughing Miroase destul de urat

9 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să depui pe o vată sterilă săpun. Nu este nevoie să freci tare.

| AndreiMarin102 explică (pentru sadrian46):

Ma ustura capu când îl ating

| Emilian65 a răspuns:

Spala penisul cu apa calda și sapun ori de câte ori observi ca miroase urat. Se poate folosi orice săpun pe care îl găsești la magazinele din apropierea domiciliului tău. Cum te speli? Te speli intai pe mâini și apoi speli și penisul cu apa și săpun pana când observi ca numai miroase urat.

| AndreiMarin102 explică (pentru Emilian65):

Chestia e ca atunci când vreau sa ating capul penisului, adică orice după ce îl belesc ma ustura puțin și nu prea îl pot spală

| Sofer a răspuns:

Eu folosesc săpun dove. Dar sa te speli zilnic.

| MValentin a răspuns:

Folosește sapun pentru zone intime.
Decaloteaza penisul pune acel sapun lichid in palma uda capul penisului si fa-ti,, o laba,, usoara peste el cu sapun in palma. Apoi clateste cu apa calduta. E destul sa faci cu mana de vreo 5 6 ori peste el. Dupa e posibil sa te usture vreo 5 minute dar trece si e ok

| AndreiMarin102 explică (pentru MValentin):

Tocmai așa ma gândeam și eu sa fac o,, laba" ca dacă ating cu degetul capul ma ustura

| tup3u a răspuns:

Cu peria de sârmă laughing

| Paulyka36 a răspuns:

Cu apă călduță și puțin săpun lichid. Decalotezi penisul și-l speli usor, e normal sa te usture un pic pentru că zona e sensibila dar daca o sa faci asta zilnic usturimea o să înceteze.Si stai liniștit ca nu o sa pățești nimic de la apa și săpun.