| 04Andre1 a întrebat:

Salut, am 16 ani si imi place foarte mult de o fata de la mine din clasa... Incerc sa vorbesc cu ea cat mai mult, dar ideea e ca nu este din oras. Ce ar trebui sa fac? Imi place foarte mult de ea. Cateva sfaturi va rog?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eteda a răspuns:

Invit o la un suc si incarca sa o cunosti mai bine

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vorbeste cu ea si spune-i ca o inviti la un suc ceva acolo.

| Andreeush a răspuns:

Încearcă să îi spui ce simți pentru ea.

| ywar a răspuns:

Pai, daca nu e din oras inchiriezi o masina cu sofer si te duci acasa la ea, ii pui covor rosu si o inviti in limuzina. Sampanie, caviar, o muzica in surdina si pe urma ii prelucrezi platforma program. La sfarsit sa semneze adeziunea.
Daca nu merge asa ii dai o savarina la ciresica!