| wrzzwer a întrebat:

Salut,am 16 ani si nu am avut nici o iubita,vreau sa am una,dati va rog niste sfaturi, dau funda!

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca ai un grup de prieteni. mergi cu iei sa cunoasteti fete.

| Goete a răspuns:

Eu am una, uzata. Vreau s-o schimb, o vrei?

| numeexistent8 a răspuns (pentru Goete):

Marca, modelu si cati km are?

| Goete a răspuns (pentru numeexistent8):

Nu ti-am oferit-o tie :p

| ChrisRo a răspuns:

Te faci mai atragator prin infrumusetare fizica. Multa bafta!

| marinatudor04 a răspuns:

Poti incerca in mediul online, astfel vei avea ocazia sa cunosti mai multe persoane. trebuie doar sa fii tuhee hee succes!

| Ion_Rares_1992 a răspuns:

Cu totate ca nu te cunosc, incearca sa nu mai fi bosorog rolling on the floor)) NU IN SENSUL ALA rolling on the floor