| Mihail69 a întrebat:

Salut, am 16 ani. Vreau sa stiu daca patesc ceva daca fac sex cu o fata care are aceeasi varsta sau mai mare decat a mea.
Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu are boli cu transmitere sexuală, nu pățești nimic. Evident, dacă nu vreți copii, protejați-vă!

17 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Folosesti prezervativ si o sa fii ok.

| ywar a răspuns:

Daca nu-i dai bine sub coada, te reclama ca ai violat-o. Daca esti jalnic la prestatie (pac!) la politie reclamatie. happy Daca as fi in locul ei, ti-as face-o asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti născut pe 1 aprilie 2000, dar zici că ai 16 ani.Păi cum vine asta?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa trec de sistemul TPU de inregistrare

| RAY a răspuns:

De ce nu, dar vrei doar sex de la ea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pățești nimic

| epurasu a răspuns:

Eu nu inteleg tu acum scrii ca esti baiat si la alte intrebari intrebi cum sa-ti speli penisul -si in altele scrii ca esti fata ...cum se poate asa ceva ori cine iti citeste intrebarile v-a observa acest lucru.

| Mihail69 explică (pentru epurasu):

Nu sunt singurul care foloseste acest cont

| epurasu a răspuns (pentru Mihail69):

Frate fa-ti cont separat nu-i normal sa fie folosit de un baiat si o fata inca asta nu s-a mai intalnit aici.

| Mihail69 explică (pentru anonim_4396):

Eu zic sa ramai curios/ă in continuare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihail69):

M-ai spart cu replica asta. laughing

| Plato a răspuns:

Dpdv medical nimic, insa e imoral si n-ar trebui s-o faci. O sa regreti ca nu te bucuri de copilarie cat mai poti. Sexul e ceva ce va depaseste, nu intelegi, din cauza varstei, ce inseamna iubire si sex. Nu e o joaca sexul, nu e doar o distractie. O sa regretati ca va asasinati copilaria prematur. Vedeti-va de treaba, puneti mana pe carte, fiti copii cat se poate. Copii inconstienti, generatie distrusa. Voi chiar n-aveti parinti, cum naiba va scapa asa de sub control?

| Mihail69 explică (pentru epurasu):

Nu stiu de ce va incurca treaba asta, atat timp cat in intrebare reise clar ce sex am.

| Donsavas a răspuns:

Iti trebuie protecție în timpul actului sexual si daca esti activ sexual, analizele făcute anual.

| epurasu a răspuns (pentru Mihail69):

Pe mine nu ma incurca! daca tu asa vrei asa sa fie -no koment!

| mitzok a răspuns:

In afara de cancer nu cred ca faci nimic

| mihai69 a răspuns (pentru Mihail69):

Din păcate, din întrebare NU reiese absolut deloc ce sex ai. Că dacă vrei să faci sex cu o fată, nu scrie nicăieri că trebuie musai să fii băiat.