| nasaaiavhaagsjabvtyhbb a întrebat:

Salut! Am 17 ani.Am încercat sa ma cuplez cu o fata de care chiar m-am simțit atras eu știind ca a mai avut o relație înaintea mea cu un baiat cu care a stat 6 luni.Eu voiam sa o cuplez înainte de 2 ani asta ca idee.Am aflat ca s-a dezvirginat cu baiatu respectiv și din spusele ei acesta nu era dotat și nici nu rezista mult. Când fac sex cu ea aceasta își da drumul de mai multe ori deși ii încap cap 4 degete mai greu dar plăcut pentru ea in vagin.Am vorbit cu ea despre asta și a spus ca așa este la ea in familie și și mama ei are aceeași problema.Și acum vine întrebarea:Sa o cred ca a făcut o cu băiatul acela care nu era nici dotat și nici nu rezista mult doar de 4 ori sau nu?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Chiar nu are nici o importanta daca a facut-o odata, de 4 ori sau de 1000 de ori si nu afce sens pentru nimeni sa se gandeasca la asemenea prostii.
Vaginul nu se largeste masiv decat la nastere, dar fiind puternic vascularizat si cu muschi, este foarte elastic si atunci cand este excitata se muleaza dupa masura fiecarui penis care intra in vagin.
Cat despre orgasme... majoritatea fetelor il mimeaza doar, fiindca le place baiatul/barbatul cu care sunt si vor sa-l faca fericit. ma indoiesc eu ca si-ar da ea drumul de 4 ori intr-o partida sexuala, dar este imposibil de dovedit contrariul.

| VoidEternal a răspuns:

De ce nu ai crede-o? Fiecare femeie e diferită. Bucură-te că reușești să o faci să ajungă la orgasm și nu-ti face griji de pomană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează dacă a făcut sex cu ăla.