| Nume_Fără_1995_TPCT a întrebat:

Am 17 ani, iar prietena mea la fel. am căzut de acord, amândoi, sa ne începe viața sexuală. prima data când am făcut-o. nu am avut prezervativ. și nu am băgat-o 1 cm maxim 2. și nu mult timp. adică. adunat. cam 1 minut, pentru ca o durea. Țin sa precizez ca nu mi-am dat drumu. și de atunci am folosit mereu prezervativul.
Poate sa rămână însărcinată?
Nu i-a venit menstruația de ceva timp. și îmi spune sa stau liniștit ca nu mi-am dat drumu. ca, așa ii întârzie ei, mereu. Ar trebui sa ma îngrijorez?

Răspuns Câştigător
| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Însărcinată nu poate fi în nici un caz, dacă tu susții că nu ai ejaculat.
Totuși, de cât timp îi întârzie ciclul?

| Nume_Fără_1995_TPCT explică (pentru dfsugiopdfiudygh):

O săptămâna și 3-4 zile

| dfsugiopdfiudygh a răspuns (pentru Nume_Fără_1995_TPCT):

Să facă un test și să meargă la medic.
Dar cum am spus, nu cred că e însărcinată.
Multă sănătate.

| Nume_Fără_1995_TPCT explică (pentru dfsugiopdfiudygh):

Mulțumesc, la fel!

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Intarzierea de care vorbesti ar trebui sa te ingrijoreze.

| Sofer a răspuns:

Daca nu ti-ai d drumul in ea. cum sa ramana...

| Mak99 a răspuns:

Nu m-ai faceti sex daca nu stiti cu ce se mananca, pana mea...

| Brigi1998 a răspuns:

Ar trebui să meargă la ginecolog, pentru a știi sigur ce are.