| AlexJandram a întrebat:

Salut,am 17 ani si sunt virgin! Fetele din clasa mea au prieten,dar o fata din altă clasa,mai mică cu un an,ma place! As vrea sa o invit in oras la un restaurant,dar nu stiu cum sa fac! As vrea sa fie o noapte excelentă, sunt educat, nu jignesc fetele! As vrea sa ii spun ce simt! Sa ii fac o senzatie minunata(stiti la ce ma refer).O iubesc foarte mult! Am uitat sa precizez ca locuiesc singur.Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fi direct si vorbestei

| corbulalbrosu a răspuns:

,,As vrea sa o invit in oras la un restaurant, dar nu stiu cum sa fac! As vrea sa fie o noapte excelentă, sunt educat, nu jignesc fetele! ""
Initial, in mod absolut normal invitatia pentru o prima intalnire dintre o fata si un baiat, se face pe perioada zilei, de obicei dupa masa la o plimbare si eventual intr-un local unde sa va delectati cu o inghetata, o prajitura si un suc sau sa asvurati cate o felie de pizza. De regula orice fata cuminte trebuie sa ajunga acasa inainte de a se innopta. Poate ca dupa ce vei citi aceste randuri te vei trezi la realitate. Multa sanatate!

| alina2k18 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mmmm, suna bine la o inghetata sa vada si baiatu daca o musca, o linge sau o soogewinking laughing
''De regula orice fata cuminte trebuie sa ajunga acasa inainte de a se innopta'' -> ACASA LA CINE? laughing

| alina2k18 a răspuns:

Ehh, mai bine o duci la McDonaldswinking si dupa la un film la tine acasawinking la o sampanie [ de copii laughing ] si vezi daca pica sau nuwinking

| mentholinks a răspuns:

Trist. Mi-e ca pana te hotărăști tu sa o faci după ce te gândești la toate prostiile cum sa o faci, vine altul și ți-o și f

| Crackman a răspuns:

Nu retaurant laughing sfat personal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jesus, oriunde dar nu la restaurant. Dacă era de 30+ ani, atunci cât de cat de cat mergea, dar nu acum. Sau dacă te refereai la restaurant la pizza atunci mai merge.

| Clytia a răspuns:

Hei! Dă-i mesaj și spune-i că ți-ar plăcea mult să ieșiți. Dacă spui că și ea te place, nu cred că ar refuza. Mai frumos ar fi fost să mergi la ea acasă și să o inviți, dar nu știu ce ar zice părinții ei.
Așa că fă-ți curaj și spune-i ce simțiți.
Mult noroc!

| elaventurero a răspuns:

Cam periculos cu Jandarmii, nu cred că va ieși, ii e frică de bătaie.

| Ciscodus a răspuns:

Vrei sa scoti o fata de 17 ani ci nu pe mama acesteia nu stiu cum sa iti zic xD

| BogdanNeacsu a răspuns:

Plimbo cu lebada in IOR