| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am 18 ani (baiat). Vreau sa-mi deschid un cont de Tinder. Credeti ca e o idee buna? Nu vreau sa caut nimic serios, de cat o aventura cu o femeie mai in varsta de cat mine (26-37 de ani). Mai e problema ca nu am avut niciodata un "date" cu cineva si nu stiu cum as putea proceda. Mentionez ca nu am carnet de conducere.
Vreau raspunsuri serioase!

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpăra un abonament,cel mai scump,vezi de un studio de făcut poze, puneți pozele acolo și scrii ceea ce îți dorești, nu te lua după alți, fără frica, poate vei găsi și pe gratis sunt și femei nimfomana de asta spun, investește in tine, citește și tu o carte de cum sa seduci o femeie

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita sa platesti mii de lei doar pentru o partida de sex, ca cele de pe tinder isi cauta partneri de lunga durata.
Tu trebuie sa cauti o prostituata locala daca vrei sex!

Nu am inteles de ce ai pus mentiunea ca nu ai carnet de conducere, ca la sex chiar nu conteaza daca ai permis de soferie, fiindca sofezi cu organul din pantaloni, nu cu permisul auto laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Sincera sa fiu, trebuie sa-ti spun si asta, ca nici o femeie intre 26 si 37 de ani nu se uita la un copil de 18 ani, inca adolescent.
Ce poti tu sa-i oferi uneia de pe Tinder care vrea o relatie de lunga durata, de plimbari, iesiri, concedii ...cand tu esti atat de micut si evident, fara banut pe tine, nici macar sa te suporti?

| OldSoul a răspuns:

Nu prea cred ca o sa poti "Rezolva" ceva pe tinder...

| Crackman a răspuns:

Ce sa iti zic, clar ca nu o sa fie succesul din filme pe care il crezi tu pe tinder.
Poate ai noroc cine stie, cam greu fara locul tau si fara masina dar cine stie

| anonimuIl a răspuns:

Tu la 18 ani vrei întâlniri cu femei de 26 - 37 de ani?

Nu mai îți face cont nicăieri pe nici un site de întâlniri.

| anonimuIl a răspuns:

Ai scris asta și nu știe lumea de ce ai scris - Mentionez ca nu am carnet de conducere.

Pentru cine nu știe - pe site de întâlniri cei care se laudă cu mașini sau cu poze făcute lângă mașini ca să vadă femeile că au mașini sau ce mașini au sunt numiți de femei - TRANSPORTATORI - adică RATAȚI terminați și îi evită imediat.

| LonelyGuy07 a răspuns:

Daca nu esti genul de baiat trecut prin sala de forta si nu arati de un 7+ la fatau ti-l faci degeaba, nu ti-as recomanda, poate te apuca si o serie de depresii

| RAY a răspuns (pentru LonelyGuy07):

Omule o face pe banii

| anonim_4396 explică (pentru LonelyGuy07):

Am 1.82 74kg. Destul de definit... vene abdomen, etc.
Ochi caprui, par negru si o mandibula destul de definita

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitarile mele atunci incearca, cu toate ca nu halesc eu ce spui tu acolo la 18 ani ai tai, in fine

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te duci asa intr-o sfera de troll cu mandibula si din astea, ca nu sunt de azi pe maine pe site-ul asta si miros un cont fakewinking hai bafta cu abdomenul tau pe tinder sper sa fie cum spui tu si sa nu iti fie umflati cu steroizi, hai bafta te-am pupat

| Aditu94 a răspuns:

Cine te opreste? in afara de faptul ca sunt majoritatea pentru aventura, onlyfans si pe interes, nu te astepta sa gasesti ceva serios.90% din conturi sunt fake, la fel ca si la alte site-uri, precum badoo... dar daca vrei sa incerci sa gasesti ceva prin socializare, punand intrebari."tellonym"

| Kiran a răspuns:

Hmm, o sa ai poate succes daca esti dragut si pari atractiv sexual dar esti sigur ca asta vrei? o sa te schimbe in ceva ce nu vei mai putea oprii odata ce incepi sa faci.

| Mar1cika a răspuns:

Scuze ca iti zic dar nici o femeie de 26-37 de ani nu o sa se uita la un adolescent in varsta de 18 ani.Iti recomand sa incepi cu fetele de varsta ta. Carnetul de conducere este doar o realizare propusa de tine.

| Danny28 a răspuns (pentru Mar1cika):

Fetele de varsta lui se uita la barbati de 25 de ani in sus