| divertis a întrebat:

Am 18 ani si am pielea capului penisului foarte stransa asa incat atunci cand penisul se afla in erectie, nu se vede decat foarte putin capul penisului. Din cate am citit, problema asta trebuia se rezolve dupa ce implineam un an si trebuia sa fiu dus sa fie mi se taie o pielita. Intrebarea este ce ar trebui sa fac ca sa mi se mai lase acea pielita? Citisem de la unii utilizatori ca li s-ar fi rezolvat si lor aceeasi problema foarte repede doar mergand la urolog.

Răspuns Câştigător
| Earthquake a răspuns:

Deci, du-te la un urolog. Aici nu vei primii decat raspunsuri sofisticate. Sincer, stiu cum e si-ti recomand sa te duci la urolog, pentru a evita alte complicatii. Bafta omule.

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la medicul urolog/androlog, sau dermatolog! Poti avea o fimoza, si nu greu de rezolvat, dar nu mai amana!

| liviu89 a răspuns:

Am mai raspuns la chestia asta doctorul poate sa iti dea o crema care sa iti remedieze problema, daca nu se remediaza o sa ti taie pielita, du-te la doctor mai bine asa poti sa te uiti la raspunsurile mele am mai raspuns cuiva asta

| Chris a răspuns:

Salut. Probabil e vorba de fimoza (o afectiune medicala ce impiedica retragerea completa a preputului la baza glandului ). Asa e, problema se rezolva dupa nastere, prin circumcizie (taierea preputului). Probabil o sa ai nevoie de o preputoplastie. Stai linistit, nu e dureros, se vindeca repede si nu are consecinte estetice. Cel mai bine e sa te vada un medic urolog. Multa sanatate!

| gigel68 a răspuns:

Ai putea sa rezolvi singur. o lama noua, o dezinfectezi cu spirt si faci o taitura pe lungime, sub cap de vreo 0, 5-0, 7 cm...

| stefannn a răspuns:

Circumcizie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti "baiat mare"mai.Te cheama Virginel.Se va rezolva la primele contacte sexuale.