| coadadematura a întrebat:

Salut, am 18 ani si azi am facut sex pentru prima data(sunt baiat). Fata cu care am facut sex astăzi nu mai era virgina de ceva timp. Am facut sex protejat si la finalizare, am ejaculat in ea, dar cu prezervativul pus. Prezervativele le-am cumparat cu o ora inainte sa vina la mine si sa facem treaba. Inainte de sex, cu o ora, m-am masturbat ca sa "rezist" mai mult. Cand am ejaculat in ea cu prezervativul pus, nu am ejaculat prea multa sperma pentru ca o mai facusem deja cu putin timp inainte. Acum imi este frica sa nu ramana gravida chiar daca am folosit prezervativ pe toata durata sexului. Ea are 16 ani si la inceputul lunii viitoare teoretic ii vine menstruatia.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai folosit prezrevativ tot timpul cat l-ai avut in vaginul fetei, atunci nu ai de ce sa-ti faci probleme.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual a fost protejat, nu sunt sanse sa ramana gravida.

| VoidEternal a răspuns:

Felicitări laughing

Dacă a fost "on" pe toată durata așa cum zici ești safe, nu-ți mai măcina creierii de pomană.

| coadadematura explică (pentru VoidEternal):

Sincer, chiar stau cu stres

| AlexCristi97 a răspuns (pentru coadadematura):

Dupa sex, prezervativul se verifica inainte de a-i face un nod si al arunca intr-un servetel la gunoi. Daca acesta este intact si l-ai dat jos dupa ce te-ai terminat fara sa continui actul cu el plin, nu exista nicio sansa sa ramana gravida

| coadadematura explică (pentru AlexCristi97):

Nu l-am verificat dupa sex. Dar dupa ce am terminat sexul, da, l-am dat jos si nu am mai facut nimic sexual.

| coadadematura explică (pentru AlexCristi97):

Nici nu pot spune ca prezervativul era plin deoarece inainte de actul sexual, cu vreo 30 minute, m-am masturbat, iar dupa actul sexual, am ejaculat foarte putin, aproape ca deloc. Dar tot a avut loc o ejaculare

| AlexCristi97 a răspuns (pentru coadadematura):

Data viitoare sa il verifici, desi se observa si simte daca se rupe

| mi25 a răspuns:

Stai linistit. Daca n-a avut cum sa iasa sperma din prezervativ nu poate ramane gravida.
In plus, daca menstruatia ii vine la inceputul lunii viitoare, chiar daca a ajuns perma in vagin tot nu ramane gravida. Cu 12 zile inainte de prima zi de menstruatie se termina perioada fertila - adica in care poate ramane gravida.

| Marina56toy a răspuns:

Nu știu dar dacă era Dezvirginata și ai scăpat in ea spermă s-ar putea sa rămână însărcinată. Tu cati ani ai de iti este asa de frica?

| Anuskaa a răspuns (pentru Marina56toy):

Scrie chiar la inceput cati ani are.