|

Salut, am 18 ani și caut și eu o fată dar nu dau frate de una, nu-s genul de băiat figurant sunt de treabă dar mai timid puțin cu fetele și mna...în fine nu-s vreun închis sunt bine că băiat dar nu stiu acum nu dau și eu de una plus nu prea am avut relații, mai mult pe net laughing)))

17 Raportează Evaluează
17 răspunsuri:
| a răspuns:

Prea multe proaste gasesti de aia nu ai parte. Alea normale stau ca tine si se intreaba de ce nu gaseste un tip normal

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

O să îți găsești pe cineva când nu te aștepți.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Și eu te întreb pe tine fata aia îți dă ceva util dacă ai avea-o?
Frate du-te la muncă dacă ai terminat școala, munca îți oferă multe ceea ce păsarica nu îți poate oferi!

| a răspuns:

Combina in veata reala baiatu meu.
Te duci la fata si ta bagi cu ea in seama despre ceva banal: ce carte misto cetesti, ce autobuz trece pe aici, a pai ce misto si tu mergi cu el. Fi natural nu te cufuri pa tine. Femeili apreciaza tupeu lu barbati.

| a răspuns (pentru Kanajambe69):

*mejto...ma da tu nu știi a vorbește bine romanahee hee

Răspunde Răspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

laughing toate la timpul lor, o sa iti gasesti pana o sa te saturi de ele. Doar nu fi genul de baiat cu multa vrajeala

| explică (pentru Eteda):

Nus genu cu vrăjeală mai mult cu caterinca? Am căutat de mi-a venit boala lui Calache?

| a răspuns (pentru Emanuel1234567890emanuel):

Atunci ce mai vrei? Din cate spui aici pare sa fii un baiat bun, ai grija cand iti alegi iubita, in ziua de azi e greu sa le deosebesti pe cele bune de cele rele. Mult noroc si o viata implinita

| explică (pentru Eteda):

Msss la fel?

| a răspuns:

Bacovia iesi din casa si vezi ce se intampla. Daca nu merge exista streangu (fac eu cinste cu unu daca nu ai). Funda?

| a răspuns:

Ai rabdare,caci, intr-o zi vei gasi o fata care sa fie pe placul tau, sa te iubeasca asa, timid, cum esti ...nu te grabi cu dragostea, ea vine odata cu fata potrivita sufletului tau...

| explică (pentru denisaromina25):

Msss mai făcut să mă simt mai bine dar când că îmbătrânesc?

Msss mai făcut să mă simt mai bine dar îmbătrânesc? până vine ea

| a răspuns (pentru Emanuel1234567890emanuel):

Nu imbatranesti..nu te mai stresa atat, iti vei gasi aleasa inimii in cel mai scurt timp.
scuze ca nu tiam taspuns mai repede.

Nu-i nimic mss?

| a răspuns:

Te duci la tara unde fetele nu sunt asa pretentioase.De preferat intr-o localitate uitata de lume.Acolo ai sanse mai mari sa combini. Daca nu merge nici asta te duci in Thailanda sau o tara din lumea a treia unde vor fi fetele pe tine mai rau ca musca la c...t.Ai grija totusi sa nu dai de un shemalez?