| Emanuel1234567890emanuel a întrebat:

Salut, am 18 ani și caut și eu o fată dar nu dau frate de una, nu-s genul de băiat figurant sunt de treabă dar mai timid puțin cu fetele și mna...în fine nu-s vreun închis sunt bine că băiat dar nu stiu acum nu dau și eu de una plus nu prea am avut relații, mai mult pe net laughing)))

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea multe proaste gasesti de aia nu ai parte. Alea normale stau ca tine si se intreaba de ce nu gaseste un tip normal

| Andreeush a răspuns:

O să îți găsești pe cineva când nu te aștepți.

Răspuns utilizator avertizat
| Kanajambe69 a răspuns:

Combina in veata reala baiatu meu.
Te duci la fata si ta bagi cu ea in seama despre ceva banal: ce carte misto cetesti, ce autobuz trece pe aici, a pai ce misto si tu mergi cu el. Fi natural nu te cufuri pa tine. Femeili apreciaza tupeu lu barbati.

| Catrice a răspuns (pentru Kanajambe69):

*mejto...ma da tu nu știi a vorbește bine romanahee hee

| Eteda a răspuns:

laughing toate la timpul lor, o sa iti gasesti pana o sa te saturi de ele. Doar nu fi genul de baiat cu multa vrajeala

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru Eteda):

Nus genu cu vrăjeală mai mult cu caterinca? Am căutat de mi-a venit boala lui Calache?

| Eteda a răspuns (pentru Emanuel1234567890emanuel):

Atunci ce mai vrei? Din cate spui aici pare sa fii un baiat bun, ai grija cand iti alegi iubita, in ziua de azi e greu sa le deosebesti pe cele bune de cele rele. Mult noroc si o viata implinita

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru Eteda):

Msss la fel?

| denisaromina25 a răspuns:

Ai rabdare,caci, intr-o zi vei gasi o fata care sa fie pe placul tau, sa te iubeasca asa, timid, cum esti ...nu te grabi cu dragostea, ea vine odata cu fata potrivita sufletului tau...

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru denisaromina25):

Msss mai făcut să mă simt mai bine dar când că îmbătrânesc?

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru denisaromina25):

Msss mai făcut să mă simt mai bine dar îmbătrânesc? până vine ea

| denisaromina25 a răspuns (pentru Emanuel1234567890emanuel):

Nu imbatranesti..nu te mai stresa atat, iti vei gasi aleasa inimii in cel mai scurt timp.
scuze ca nu tiam taspuns mai repede.

| Emanuel1234567890emanuel explică (pentru denisaromina25):

Nu-i nimic mss?

| WYG a răspuns:

Bacovia iesi din casa si vezi ce se intampla. Daca nu merge exista streangu (fac eu cinste cu unu daca nu ai). Funda?

| bursucdragut a răspuns:

Te duci la tara unde fetele nu sunt asa pretentioase.De preferat intr-o localitate uitata de lume.Acolo ai sanse mai mari sa combini. Daca nu merge nici asta te duci in Thailanda sau o tara din lumea a treia unde vor fi fetele pe tine mai rau ca musca la c...t.Ai grija totusi sa nu dai de un shemalez?