| SamsungElectronics a întrebat:

Salut

Am 19 ani și simt că nici o fată nu mă place și mereu sunt singur și refuzat de fete și după mă doare tare când văd prin oraș și la liceu mulți băieți cu fete care se țin de mână, cuprinzându-se și pupându-se și se simt bine și fericiți cu iubita lor.

Vă rog niște sfaturi.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apeleaza la adulti intre 30 - 45 sa iti prezinte o fata pentru tine nu vezi ca totul merge prin relatii? Asa si cu voi care vreti femeie la cautat pile hai hai altfel te prinde pensia in singuratate

| RAY a răspuns:

Ce răspunsuri de rahat ai primit, trebuie sa cauți cauza acestor efecte? Ești mic de înălțime? Arăți ca un copil? Ai voce de fata? Nu ești sociabil? Ești timid, introvertit, ai probleme cu greutatea, trebuie sa știi cauzele apoi vezi solutile

| SamsungElectronics explică (pentru RAY):

Ce să faci dacă sunt proști, nu știu să răspundă la o expresie.

| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea asta a fost repetata de mai multe ori incoace, denotand ca nu dai 2 bani pe raspusnurile noastre.

Ia de pune mana si re-citesti raspusnurile nastre, evitand sa mai repeti intrebarea fiindca risti blocarea contului.

https://www.tpu.ro/utilizator/acqodn/intrebari/

| Celcestietot a răspuns:

Mai incearca. happy

| Mayhem666 a răspuns:

Sa fi singur fara sa te deranjeze sau bata la cap cineva? Nu vad care e dezavantajul in asta. Mai mult "alone time" pentru tine. Bucura-te de el cat mai tine.

| Werrich a răspuns:

Salut, gandeste-te la beneficiile de NU avea o iubita:
1. Timp pentru propria persoana;
2. Scapi de cheltuieli: cadouri, zi de nastere, vizite la parintii ei, excursii, Valentine's Day.
3. Nu ai bataie de cap cu certuri.
4. Faci ce vrei cand vrei
5. Nu trebuie sa suporti oameni care nu-ti plac
6. Nu trebuie sa-ti pui intrebari chinuitoare

Răspuns utilizator avertizat
| StefanIlAreMare a răspuns:

Fa bani si vin femeile dupa

| iVlad27 a răspuns:

Am fost acolo..totul s-a schimbat cand am realizat ca femeile sunt trecatoare..Vin si pleaca, TU pe de alta parte ramai singuru pe care te poti baza..incepi sa-ti investesti timpul si resursele in tine pentru ca la final de zi pentru tine ai facut totu, nu te uita la o persona ca si cum este o realizare. daca la un moment dat o sa apara cineva in viata ta, bun, daca nu...nu cauta asa ceva pentru ca e ca si cum ti-ai cauta familia..nu cred ca poti cauta o persona la care sa tii sau sa tina la tine.ea doar o sa apara in timp (o sa te accepte asa cum esti).asa ca..in prezent..doar tu contezi..asa ca..nu conteaza ce au altii..pentru ca tu esti tu, iti traiesti viata ta, nu pe a lor.

O zi frumoasa sa ai.

| Masterchief117 a răspuns:

Ti-as cere o poza cu tine, atata timp cat consideri ca ar fi in regula. In caz contrar, e de inteles sa ramai anonim si o figura enigmatica.
Cu toate astea, din experienta mea care, cert, nu e mare, as indrazni sa afirm, cu durere, ca modul in care arati, in special chipul, e un aspect extrem de determinat pentru a fi selectat. Darwin wins sau ceva in stilul asta.