| faneionita a întrebat:

Salut, am 28 de ani si sunt virgin., ma masturbez de 2, 3 ori pe zi, este ceva normal?

63 răspunsuri:
| StefanCristi a răspuns:

Lă sați băiatul în pace nu e singurul o dată de mult am căutat informați pe internet câte femei şi câți bărbați sunt Virginia şi ghiciți ce am aflat sunt femei şi bărbați firgine şi virgin care au 30 34 de ani şi nu au făcut.o eu am 31 şi nu am făcut.o uni nu au noroc în dragoste atât femeile cât şi bărbați

| StefanCristi a răspuns:

EU nu vreau să ajung ca acele persoane dar vă informez alte persoane ca mine şi ca băiatul ăsta au copii noi nu avem dar sunt persoane care au copil la 34 35

| StefanCristi a răspuns:

Nu vreau să fiu înțeles greşit dar am căutat acea informați să oot afla dacs mai există femei şi bărbați ca mine şi sunt alte persoane la 34 care povestesc despre ei era unu cu o poză în parc pe bancă cu capul în Jo's trist şi negăjit care au lăsat o scrisoare siteului eu am încercat să merg la curve dar nu am reuşim să sunt pe motiv că dacă fac cu ea sex şi sunt mai.multe paturi cu fie care câte o femeie lângă postul vizavi de mine eu vreau în cameră separate eu şi tipa să ju fiu eu şi cu ea lângă altele care au clienți sau client plus că nu e singurul motiv te ia repede şi tu mă intimidez