| Gotye a întrebat:

Am aici problema mea de zilele trecute :http://www.tpu.ro/......-ce-o-fi/. Am mai iesit o data cu fata respectiva, totul a decurs bine, continuam sa vorbim si o sa mai iesim. Am nevoie de ajutor in urmatoarea problema: M-am hotarat sa o sarut data viitoare cand vom iesi si vreau un sfat(mai multe) :))cu privire la asta(cum sa fac sa fie mai frumos, cand etc). Fie ce-o fi, prefer sa risc totul decat sa regret in viitor. Mai bine iau o palma acum decat sa imi para rau ca nu am incercat:)). Fac acest lucru pentru ca am observat si in comportamentul ei o schimbare(inspre ce vreau eu). Asadar, va cer ajutorul cu privire la ce am scris mai sus.

1 răspuns:
| LoveSleep a răspuns:

Vorbește cu ea și încearcă să duci discuția într-un punct care implică mai multe sentimente, ceva mai sensibil, pentru că dacă o să râdeți iar tu o să o săruți va părea dubios.
Când crezi tu că e momentul potrivit, apropie-te de ea ca s-o săruți, dar lasă-i spațiul necesar să se poată retrage, n-o face prea rapid. Rămâi câteva secunde la 2 cm de buzele ei, privește-o în ochi și așteaptă-i reacția. Ea se poate retrage, poate să stea nemișcată sau poate să te sărute ea. Să sperăm că e una din ultimele 2.
Baftă!