| wrzzer123 a întrebat:

Salut,am ajutorul vostru,vorbesc cu o fata si in timpul apropiat ne vom vedea, dar nu stiu pe ce subiecte sau ce sa vorbesc cu fata respectiva ca la prima intalnire a noastra, vreau sa si o cuceresc, sa am si eu o prietena!

1 răspuns:
| BlogdeInstalatii a răspuns:

Incepe prin a pune 1-2 intrebari, si apoi continua discutia pe baza raspunsurilor.
Nu trebuie sa fie un interogatoriu. Si nu trebuie sa fie complicat.
Daca a acceptat sa iasa cu tine, inseamna ca are incredere in tine.
Intreab-o de exemplu ce face in timpul liber. Sau intrebari de genul "Unde ai vrea sa traiesti daca ai putea alege orice loc din lume?" sau "Ce ai face daca ai avea de fonduri nelimitate?".
Succes!